کد خبر: 146759

مرد خشمگین سر همسرش را برید

مرد نهاوندی که همسرش با قهر خانه را ترک کرده بود به اصرار از او خواست تا به خانه برگردد اما وقتی زن به خانه برگشت وی سرش را برید.
اتاق خبر 24

سرهنگ رضا زارعی رئیس پلیس آگاهی استان همدان با اشاره به این جنایت به ایرنا گفت: مرد میانسال برای پایان دادن به اختلافات خانوادگی با همسرش در تماس تلفنی، از وی خواسته بود به خانه برگردد تا در صورت به نتیجه نرسیدن برای گفت‌وگو از هم جدا شوند.

این زن که به حالت قهر دو دخترش را برداشته و به یکی از شهرهای استان مجاور رفته بود در جواب شوهرش بهانه آورد که پولی برای کرایه خودرو ندارد تا به خانه برگردد اما شوهرش برای رفع این بهانه مبلغ یکصد هزار تومان به حساب او واریز کرده بود.

سرهنگ زارعی رئیس پلیس آگاهی استان همدان می‌گوید: سرانجام این زن به همراه 2 دخترش به خانه برگشت. شوهربه بهانه صحبت با همسرش، دخترهایشان را به خانه خواهر خود فرستاد اما پس از گفت‌وگو با همسرش مذاکره‌ شان به نتیجه‌ای نرسید و مرد خشمگین در اوج عصبانیت سر زن را با چاقو برید.

او سپس موضوع را به برادرش خبر داد و برادر قاتل هم پس از حضور در صحنه جنایت این مرد را با موتورسیکلت خود به کلانتری برد و او را تحویل پلیس داد.

منبع: مشرق نیوز