کد خبر: 145714

برق تهران در هفته اول مرداد قطع نشد

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: اعلام برنامه های احتمالی قطع برق تا اطلاع ثانوی و تا زمان باقی ماندن گرمای هوا ادامه دارد.
اتاق خبر 24

کامبیز ناظریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اظهار داشت: اعلام برنامه های احتمالی قطع برق در کلانشهر تهران به صورت منطقه بندی و زمان بندی ادامه دارد، اما این به معنای این نیست که هر روز در تهران قطعی برق داریم.

 

وی افزود: حدود 10 روز است که هیچ گونه قطعی برق در کلانشهر تهران نداشته ایم و هفته اول مردادماه را با وجود اعلام روزانه برنامه احتمالی قطع برق، بدون قطعی سپری کردیم.

ناظریان با بیان اینکه "تلاش ما مستمر بودن ارائه برق در شبکه در هر شرایطی است"، گفت: تغییر ساعات ادارات و همچنین مصوبه های هیئت وزیران و استانداری در خصوص کاهش 10 درصدی مصرف برق سازمان ها و ارگانها و همچنین قطع شدن سیستم های سرمایشی از ساعت 13 به طور محسوس در کاهش پیک مصرف برق در تهران اثرگذار بود.

وی ادامه داد: اعلام برنامه های احتمالی قطع برق تا اطلاع ثانوی و تا زمان باقی ماندن گرمای هوا ادامه دارد، اما اگر در کنار برنامه های مدیریت مصرفی که صورت می گیرد، مردم نیز نسبت به صرفه جویی مصرف در ساعات پیک به میزان 10 درصد توجه لازم را داشته باشند، تا پایان فصل گرما دیگر قطعی برق در تهران نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.