کد خبر: 145018

شفر ۵ بازیکن دیگر را هم نخواست

سرمربی تیم فوتبال استقلال ۵ بازیکن جوان این تیم را که در فصل نقل و انتقالات با این باشگاه قرارداد بسته بودند را از حضور در تمرینات منع کرد.
اتاق خبر 24

روز گذشته تعداد زیادی از بازیکنان جوان و نفراتی که به عنوان سهمیه زیر ۲۱ سال با آبی‌پوشان قرارداد بسته بودند در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرده و در برنامه‌های تاکتیکی استقلالی‌ها هم حضور داشتند اما شفر بعد از پایان تمرین روز گذشته از مسئولان باشگاه خواست تا این نفرات یا به تیم‌های آکادمی منتقل شوند و یا به صورت قرضی در تیم‌های دیگر به فوتبال خود ادامه بدهند.

در میان ۶ بازیکنی که نام آنها به باشگاه داده شده بود سینا خادم‌پور مدافع فصل گذشته نفت تهران و اسماعیل‌زاده مدافع چپ به چشم می‌خورد و این در حالیست که ظاهراً سرمربی تیم استقلال در فصل نقل و انتقالات با پندار توفیقی توافق کرده که در صورت جذب این نفرات، آنها در تمرینات حاضر شده و اگر عملکردشان خوب نبود راهی تیم‌های دیگر شوند. با این شرایط در حالیکه حدود ۲ هفته پیش و قبل از سفر تیم استقلال به ترکیه شفر درخواست کرد ۵ بازیکن جوان راهی تیم‌های دیگر شوند برای بار دوم این اتفاق افتاد و به احتمال فراوان ۵ بازیکن به تیم‌های دیگر خواهند رفت. البته با سینا خادم‌پور مدافع جوان استقلال که فصل گذشته در نفت توپ می‌زد تماس گرفته شده تا مجدداً به تمرینات این تیم بازگردد.

نکته‌ای که در نقل و انتقالات اخیر استقلال به چشم می‌خورد این است که بازیکنانی جذب این تیم شدند که بعد از چند جلسه حضور در تمرینات راه تیم‌های دیگر را در پیش گرفته و یا عازم خدمت سربازی شدند. امید سام‌کن نمونه‌ای از این بازیکنان است.

منبع: مشرق نیوز