کد خبر: 144913
پرداخت وام:

پرداخت وام ۲۰ میلیونی به مددجویان تهرانی

 مدیرکل بهزیستی استان تهران از پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این وام با بازپرداخت ۵ ساله به مددجویان ارائه می‌شود.
اتاق خبر 24

 داریوش بیات‌نژاد در مراسم اختتامیه نمایشگاه عرضه محصولات مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران در برج میلاد گفت: این نمایشگاه با 96 غرفه برگزار شده و علاوه بر مددجویان استان تهران، مددجویان 9 استان دیگر نیز در این نمایشگاه شرکت داشتند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های مددجویان افزود: در سالجاری که از سوی مقام معظم رهبری مزین به تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی است، بهزیستی برنامه‌های متعددی را برای حمایت از تولیدات مددجویان پیش‌بینی کرده است.
وی از برپایی نمایشگاه‌های دائمی خبر داد و گفت: در این بخش نیازمند مساعدت و همکاری سایر بخش‌ها از جمله مجمع امور صنفی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین شهرداری تهران هستیم.

وی ضمن اشاره به ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران، گفت: دولت برنامه‌های مناسبی را اجرا کرده است و در واقع محدودیتی برای ارائه تسهیلات در حوزه اشتغال نداریم. ضمن این که هم اکنون تا سقف 20 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان تحت پوشش استان تهران با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 5 ساله پرداخت می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، میزان اشتغال مددجویان اعم از زنان سرپرست خانوار، معلولان و معتادان بهبود یافته افزایش می یابد.

منبع: جام جم آنلاین