کد خبر: 143005

مشکل مهم فصل قبل استقلال تکرار شد

با برگزار نشدن جلسه نهایی بین مدیرعامل و معاون پزشکی باشگاه استقلال، تکلیف ادامه همکاری دو طرف در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.
اتاق خبر 24

استقلال همانند فصل گذشته در آستانه آغاز لیگ با یک مشکل مهم مواجه شده و آن هم انجام نشدن آزمایش‌های پزشکی پیش از عقد قرارداد بوده است. کادر پزشکی استقلال از این موضوع دلخور است و به همین دلیل فردی از این کادر در روزهای ابتدایی در محل تمرین حضور پیدا نمی‌کرد و در روزهای بعد بنا به درخواست شفر، دکتر ستوده در تمرینات حاضر شد.

کادر پزشکی استقلال اعتقاد دارد نتیجه نگرفتن تست پزشکی از بازیکنان همین می‌شود که میثم تیموری و مرتضی آقاخان که با مصدومیت مواجه بودند به استقلال پیوستند و این روزها همچنان با آسیب دیدگی دست به گریبان هستند. تیموری حداقل 2 ماه دیگر نمی‌تواند بازی کند چرا که اسفند ماه سال 96 عمل جراحی رباط صلیبی را پشت سر گذاشته بود. آقاخان هم به دلیل مصدومیت مچ پا شرایط مطلوبی ندارد و باید تمرینات فیزیوتراپی و ویژه‌ای را پشت سر بگذارد.

ناراحتی و گلایه کادر پزشکی استقلال باعث شد هفته گذشته رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه با دکتر امین نوروزی معاون پزشکی استقلال جلسه‌ای برگزار کند و پس از این جلسه بود که بازیکنان این تیم برای تست پزشکی به ایفمارک رفتند. در این جلسه صحبت‌های ابتدایی مطرح و مقرر شد در جلسه بعدی در روز شنبه یا یکشنبه‌ مذاکرات نهایی انجام شود اما خبری از تماس مسئولان باشگاه استقلال با دکتر نوروزی نشد تا  از جلسه‌ای که قرار بود نهایتا روز گذشته برگزار شود، خبری نشود.

با این شرایط اگرچه دکتر ستوده با درخواست شفر در تمرینات استقلال حضور دارد اما کادر پزشکی آبی‌پوشان در بلاتکلیفی به سر می‌برد و مشخص نیست در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد. این در شرایطی است که اعضای کادر پزشکی مطالبات سال‌های گذشته خود را هم به صورت دریافت نکرده‌اند.

منبع: مشرق نیوز