کد خبر: 141115

شباهت جالب گروه ایران به گروه برزیل

دو تیمی که در بازی نخست به تساوی رسیده بودند، بازی دوم را پیروز شدند و حالا دو تیم 4 امتیازی و یک تیم 3 امتیازی در هر گروه حضور دارند.
اتاق خبر 24

 ایران و صربستان تیم های پیروز راند اول بودند و با 3 امتیاز، بالاتر از تیم های قدرتمند گروه قرار داشتند. بازی اسپانیا - پرتغال در گروه B و سوئیس - برزیل در گروه E با تساوی به پایان رسیده بود.

اما راند دوم متفاوت دنبال شد. پرتغال توانست مراکش را از پیش رو بردارد و اسپانیا نیز در دیداری حساس و البته نزدیک، ایران را شکست داد. در گروه پنج نیز برزیل، به قعرنشینی کاستاریکا تداوم بخشید و بازی تیم های صربستان و سوئیس هم با پیروزی سوئیسی ها به پایان رسید.

این نتایج در مجموع این دو گروه را دچار شباهت هایی جالب کرد. مراکش و کاستاریکا تیم های حذف شده هستند و سه تیم دیگر شانس دارند. همچنین ایران و صربستان، پس از یک هفته صدرنشینی حالا در رده سوم هستند.

بازی هفته پایانی با جذابیت زیادی دنبال خواهند شد و اگر تیم های صفر امتیازی شگفتی خلق نکنند، اسپانیا و سوئیس به طور قطعی راهی مرحله حذفی می شوند. همچنین مسابقه ایران - پرتغال و برزیل - صربستان حساس ترین بازی های هفته خواهند بود.

منبع: مشرق نیوز