کد خبر: 139236

آماده‌باش دستگاه‌های البرز برای تعطیلات

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز از آماده‌باش دستگاه‌های امدادی و خدماتی استان طی روزهای سیزدهم تا نوزدهم خرداد ماه خبر داد
اتاق خبر 24

به گزارش «مهدی مهرور» در جلسه کارگروه مدیریت بحران استان البرز که امروز چهارشنبه نهم خرداد در استانداری البرز برگزار شد با اشاره به پیش رو بودن ایام رحلت امام خمینی(ره) گفت: بر همین اساس همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی استان از 13 خرداد تا 19 خرداد در آماده‌باش خواهند بود.

مهرور افزود: در این مدت همه مدیران باید در استان حضور داشته باشند و به مرخصی نروند.

وی ادامه داد: سپاه استان باید تدابیر لازم برای اعزام رائرین البرز را اتخاذ کند، هم‌چنین تیم‌های هلال‌احمر و فوریت‌های پزشکی برای استقرار بیمارستان صحرایی در جوار حرم امام اقدام کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز تصریح کرد: آتش‌نشانی هم باید تیم خود را به همراه تجهیزات کامل مستقر کند تا در صورت بروز حادثه به سرعت وارد عمل شوند.

وی از پیش‌بینی بارندگی در این ایام خبر داد و گفت: اداره‌کل راهداری با توجه به این پیش‌بینی باید اقدامات لازم را به خصوص بحث لق‌گیری سنگ‌ها در محورهای کوهستانی همچون «کرج - چالوس» انجام دهد.

مهرور افزود: همچنین به وضعیت برق و فن‌های 11 تونل موجود در جاده چالوس به خصوص تونل‌های شماره 4 و 5 هم‌چنین تونل کندوان  باید رسیدگی شود.

وی با تأکید بر توجه ویژه به تأمین سوخت در این ایام خاطرنشان کرد: در این راستا باید به جایگاه‌های ثابت و سیار ارائه سوخت توجه شود.

مهرور یادآور شد: بحث ترافیک محور طالقان هم نباید از نظر دور بماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا