کد خبر: 13798
در پی انهدام یک باند قاچاق هروئین در غرب پایتخت رخ داد؛

دستگیری 5 نفر در مخفیگاه قاچاقچیان هروئین

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به انهدام یک باند قاچاق هروئین در غرب پایتخت، از دستگیری اعضای این باند که شامل ۳ زن و ۲ مرد بودند، خبر داد. ​
اتاق خبر 24

سردار محسن خانچرلی با اشاره به عملیات انهدام باند بزرگ قاچاق هروئین در غرب استان تهران اظهار کرد: به دنبال اقدامات اطلاعاتی ویژه، ماموران پلیس از فعالیت باندی از قاچاقچیان مواد مخدر که با انتقال مواد مخدر و خصوصاً هروئین، اقدام به قاچاق انواع مواد مخدر می‌کردند،‌ دستگیری اعضای این باند که عمدتاً از اهالی غرب کشور بودند، در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: ماموران پلیس غرب استان تهران با انجام یک سلسله اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت محسوس و نامحسوس، در نهایت موفق شدند مخفیگاه اعضای این باند قاچاق و توزیع موادمخدر را در منطقه سرآسیاب ملارد مورد شناسایی قرار دهند.
وی ادامه داد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مقام قضایی و پس از اخذ مجوزهای لازم، عملیات دستگیری اعضای این باند را آغاز کرد و در عملیات شبانه، ماموران اعضای این باند را غافلگیر کرده و و 3 قاچاقچی زن و 2 مرد را در محل اختفای آنان دستگیر کردند.
خانچرلی در ادامه تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با دستگیری قاچاقچیان در بازرسی از مخفیگاه آنها 24 کیلو گرم هروئین کشف کردند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم