کد خبر: 136288

از ترس نتانیاهو تا خوش‎خدمتی اروپا برای ترامپ

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

"تلگرام" در ایستگاه پایانی

پوستر تلگرام

عصر مدرنیته است و اقتضائات خاص خودش را دارد. یکی همین شبکه های اجتماعی. اهمیت مسئله تا آنجا می رسد که یک پیام رسان خاص در بستر فضای مجازی تمام هم و غممان می شود و مجبور می شویم برای جبران خسارت هایی که به بار آورده است، دست به تصمیمات دست جمعی بزنیم.

 

 

برای تولد "نور چشم انقلاب"

پوستر سپاه

امام خمینی (ره) در تاریخ دوم اردیبهشت سال 1358 طی فرمانی به شورای انقلاب اسلامی رسماً تأسیس سپاه پاسداران را اعلام كردند و شورای انقلاب با تأسیس شورای فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گام اساسی را در جهت سازماندهی این نهاد برداشت.

 

 

"کودتا" مثل آب خوردن

پوستر کودتا
شاید این روز ها با یک تفنگ آب پاش هم بشود اقدام به کودتا در عربستان کرد یا حد اقل شاه و فرزندانش را به مکانی نا معلوم و دورافتاده فرستاد و کلی به واکنش های بعد ازاین اتفاق خندید.

 

 

پس لرزه های یک تهدید در زمین اشغال شده

نتانیاهو

وقتی رژیم صهیونیستی بعد از فراتر گذاشتن پاها از گلیم قصبی اش مورد واکنش شدید تهران قرار گرفت، چنان از ترس به خود لرزیده است که به جو سازی علیه پاسخ احتمالی ایران به شهادت مستشاران نظامی این کشور در حمله موشکی رژیم صهیونیستی به فرودگاه تی 4 مشغول شده است. دیروز یکی از این جو سازی ها با عدم شرکت دادن جنگنده های اسرائیلی در رزمایش آلاسکا به منصه ظهور رسید.

 

 

 

رمز گشایی از ماموریت جدید اروپا برای ترامپ

پوستر برجام

از چندی پیش که ترامپ با هزار غوغا و هیاهو و با رفتاری فریب کارانه مجددا تعلیق تحریم های ایران به واسطه برجام را امضا کرد تا این روزها، همه منتظر هستند تا تصمیم جدید وی را ببینند.

 

 

آنچه در جشنواره جهانی فیلم فجر گذشت

پوستر جشنواره جهانی فیلم فجر

جشنواره جهانی فیلم فجر مهمترین رویداد فرهنگی، هنری جمهوری اسلامی در عرصه بین‌الملل است که قدمتی سی و شش ساله دارد و در رویکرد جدید خود تقویت همکاری و تعاملات اسیایی و منطقه‌ای، پیگیری اثرگذاری‌های متقابل سینمایی، تقویت جنبه‌های علمی و حرفه‌ای سینمایی و حضور فعال در عرصه دیپلماسی فرهنگی را نیز مدنظر دارد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.