کد خبر: 12444
گزارش اتاق خبر 24 از خوی وحشی‌گری یک آمریکایی؛

نامزد ریاست جمهوری آمریکا در مسابقات کشتی‌کج! + فیلم

علاقه شدید ترامپ به کشتی کج تا حدی است که وی در این مسابقات بسیار حضور می‌یابد و گاهی نیز خودش وارد عمل می‌شود!
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

"دونالد ترامپ" که در حال حاضر نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا است، یکی از طرفداران شدید کشتی حرفه‌ای یا همان "کشتی کج" است.

علاقه شدید ترامپ به کشتی کج تا حدی است که وی در این مسابقات بسیار حضور می‌یابد و گاهی نیز خودش وارد عمل می‌شود!

ترامپ از جمله افراد آمریکایی است که روحیه خشن و عصبی وی نیز شناخته شده و رسانه‌ای است.

 

9.jpg

 

4.png

 

5.jpg

 

6.jpg

 

 

بر همین اساس، شبکه خبری "سی‌ان‌ان" با پخش ویدئویی یکی از مسابقات کشتی کج را نشان می‌دهد که در آن خوی وحشی گری وی نیز به خوبی نمایان شده است!

* آشنایی بیشتر با Donald John Trump

"دونالد ترامپ" یک ابر تاجر، نویسنده، سرمایه‌گذار و مجری تلویزیون است که ریاست سازمان ترامپ در حوزه ساختمان‌سازی و املاک و مستغلات را نیز بر عهده دارد.

 

1.jpg

سازمان ترامپ در املاک و مستغلات

وی با تکیه بر موفقیت فراوان در ساخت و ساز و تلویزیون، نام "ترامپ" را بر کالاهای بسیاری مانند لباس مردانه، رستوران، بستنی، عطر، آب معدنی، مجله، زمین گلف و دانشگاه زد.

ترامپ در این دور از انتخابات کاندیداتوری خود برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حزب جمهوریخواه را اعلام کرد و کمپین وی مورد پوشش گسترده رسانه‌ای قرار گرفته است.

گزارشی در سال ۲۰۱۱ نشان می‌داد که ترامپ در طول دهه از انتخابات‌های آمریکا به کمپین‌های کاندیداهای هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه کمک مالی کرده است. وی در فوریهٔ ۲۰۱۲ از میت رامنی برای ریاست جمهوری آمریکا حمایت کرد و از جمله حامیان اولیه رونالد ریگان برای ریاست جمهوری آمریکا بود.

 

ویدئو "سی‌ان‌ان" از حمله رونالد ترامپ در یک مسابقه: