کد خبر: 123820

استقلال به پرسپولیس نزدیک شد

با فعل و انفعالاتی که در دو هفته اخیر در تیم‌های سیاه‌جامگان و سپیدرود رشت رخ داد، تعداد مربیان استقلالی به پرسپولیس نزدیک شد.
اتاق خبر 24

با فعل و انفعالاتی که در دو هفته اخیر در تیم‌های سیاه‌جامگان و سپیدرود رشت رخ داد، تعداد مربیان استقلالی به پرسپولیس نزدیک شد. تا پیش از این تیم‌های سپاهان اصفهان، سایپا، تراکتورسازی تبریز، پارس جنوبی جم، سیاه‌جامگان مشهد و نفت تهران مربیان پرسپولیسی و ذوب‌آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز مربیان استقلالی داشتند.

پکرانچار روی نیمکت سپاهان، علی دایی روی نیمکت سایپا، یحیی گل‌محمدی با تراکتورسازی تبریز، تارتار در پارس جنوبی، مرزبان با سیاه‌جامگان و درخشان در نفت، مربیان پرسپولیسی لیگ بودند در حالی که شمار مربیان استقلالی تنها دو مربی به نام‌های قلعه‌نویی در ذوب‌آهن و فیروز کریمی در گسترش فولاد تبریز بود اما با اتفاقات رخ داده، یک مربی پرسپولیسی کم و دو مربی استقلالی اضافه شد.

مرزبان از سیاه‌جامگان رفت و عنایتی استقلالی جانشین او شد. ضمن اینکه با سرمربیگری امید روانخواه در سپیدرود رشت، تعداد مربیان استقلالی به عدد 4 رسید تا تنها یکی با 5 مربی پرسپولیسی فاصله داشته باشند و با ورود یک مربی استقلالی دیگر این تعداد برابر می‌شود.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

منبع: جام جم آنلاین