کد خبر: 122684

از "جمعه سیاه" تا داغ "مذاکره" بر دل آمریکا

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

لطفا برای نیاز خرید کنید نه تخفیف!

ronevis_1511544031459.png
یک دهه قبل کمتر کسی فکر میکرد روزی خواهد رسید که در ایران با این وضعیت اینترنت، سایت ها و برنامه هایی ایجاد شوند که بتوانند بازار را قبضه کنند و در اختیار بگیرند. حالا اما نبض بازار با صفر و یک میزند!

 

 

خاک کرمانشاه روی پوتین های بسیجیان

پوستر بسیج زلزاه

بسیج با اقدامات ارزشمند خود همیشه جایگاه رفیعی نزد مردم داشته است. کافی است برای چند لحظه در مناطق زلزله زده کرمانشاه چرخی بزنید تا معلوم شود حضور سبزپوشان بسیج که همه داوطلبانه به کمک هموطنان خود آمده اند در سرمای عجیب روستا های کرمانشاه چقدر برای ایشان دلگرمی محسوب می شود.

 

 

شفاف سازی مبانی یک تعطیلی پر ماجرا

پوستر تقویم

ماجرای ساماندهی تعطیلات در ایران مربوط به امسال و سال گذشته نیست، بلکه مجلس شورای اسلامی مدت زمان زیادی است که در این باره در خیز تصمیم گیری قرار دارد. حواشی به وجود آمده راجع به تعطیلی امروز، یعنی روز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام موجب شد تا چند خطی در این باره بنویسیم.

 

 

سرنوشت نامعلوم "ستاره آسمان شیعه" در خاک بحرین

پوستر شیخ عیسی قاسم

امروز که این گزارش را میخوانید، ستاره درخشان آسمان شیعه در زمین بحرین در حال خاموش شدن است و تمامی شیعیان این جنایت را متوجه آل خلیفه، آل سعود و حامیان غربی آن ها میدانند. مردم حق طلب بحرین تنها نیستند و قطعا یک روز انقلاب آن ها به رهبری شیخ عیسی قاسم مانند انقلاب اسلامی ایران به پیروزی خواهد رسید.

 

 

سالروز خیانت سازمان ملل در حق جهان اسلام

photo_2017-11-28_22-29-46.jpg

امروز، 29 نوامبر، در تقویم سازمان ملل متحد روز "همبستگی با مردم فلسطین" نامگذاری شده است. جالب است بدانیم که درست 30سال قبل از اینکه این روز در حمایت ازمردم فلسطین نامگذاری شود، سازمان ملل با صدور قطعنامه ای نیمی از کشور فلسطین را به چوب حراج گذاشت و سرآغازی برای آوارگی و درد و رنج مردم آن رقم زد.

 

 

مذاکره بی مذاکره

پوستر کیم

آخرین آزمایش موشکی کره شمالی نشان داده است که آمریکا نتوانسته است با هر ابزاری که در دست دارد مانع منویات این کشور شود. این سناریو وقتی کامل می شود که افزایش سرعت پیشرفت های کره شمالی با فشارها و تهدیدهای آمریکا و سازمان های بین المللی متبوع آن تناسب معنا دار پیدا میکند. کره شمالی میداند که آمریکا یک طبل توخالی است. و میداند مذاکره با آمریکا عین بازی خوردن است.