کد خبر: 122484

جانشین افتخاری انتخاب شد؟

نفر اول بودن در یکی از بزرگترین باشگاه‌های فوتبال ایران که طرفدارانی میلیونی دارد به اندازه کافی دلنشین و جذاب است که سیدرضا افتخاری نخواهد آن را از دست بدهد.
اتاق خبر 24

 منتهی از آنجایی که در زندگی قرار نیست همیشه همه چیز بر وفق مراد شما پیش برود خیلی مواقع چیزهایی را که دوست دارید بر خلاف میل باطنی از دست خواهید داد. حالا هم مدیرعامل استقلال که اصلا در بین طرفداران این تیم محبوب نیست، در آستانه از دست‌دادن صندلی خود قرار گرفته است.

مشکلات باشگاه استقلال

به نظر می‌رسد مدیران وزارت ورزش به‌دور از هیاهوی رسانه‌ای تصمیم جدی خود برای ایجاد تغییرات در باشگاه استقلال را گرفته‌اند تا با تقویت تیم مدیریتی‌ روزهای پر از استرس هواداران این باشگاه به پایان برسد. به هر صورت مشکلات به‌قدری زیاد بود که برکناری منصوریان هم همه چیز را حل نکرد و برخی اشتباهات در مدیریت پرونده‌های حقوقی باز شده از سوی مدیران باشگاه به‌قدری برای باشگاه هزینه ایجاد کرده است که هیچ راهی را جز تغییر در مقابل مسعود سلطانی‌فر و همکارانش باقی نگذاشته است. اخیرا هم شایعه غیررسمی احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل ناقص بودن مدارک،‌ بدهی و ارایه گزارش‌ها و مدارک غیرواقعی پیرامون بدهی به افراد مختلف به AFC هواداران را با نگرانی‌های زیادی روبه‌رو کرده است.

تغییر در هیأت‌مدیره قطعی است

خیلی از استقلالی‌ها امیدوارند شفر بتواند این تیم را به روزهای اوج بازگرداند. این روزها هم همه منتظر فهرست خروجی استقلال هستند تا ببینند این مربی آلمانی چه بازیکنانی را رد خواهد کرد و چه بازیکنانی به فهرست در جهت تقویت استقلال اضافه خواهند شد. البته دامنه تغییرات به هیأت‌مدیره باشگاه نیز کشیده خواهد شد. گفته می‌شود جواد قراب و اکبر عباسی ملکی که با منع قانونی برای ادامه همکاری با استقلال به دلیل بازنشسته بودن مواجه هستند هم باید کرسی خود را در اختیار دو عضو جدید قرار بدهند. قراب بازنشسته بانک سپه و ملکی بازنشسته بانک تجارت است و سازمان بازرسی هم ادامه حضورشان در استقلال را تأیید نکرده و به همین ترتیب تغییرات در هیأت‌مدیره هم اتفاق خواهد افتاد.

مدیرعامل جدید انتخاب شده است؟

بزرگترین تغییر و اتفاق در باشگاه استقلال اما مربوط به صندلی مدیرعاملی است و طبق اخباری که از گوشه و کنار شنیده می‌شود، افتخاری روزهای آخر مدیریت خود در باشگاه استقلال را سپری می‌کند. افتخاری که بازنشسته است، پرونده ایثارگری هم دارد، اما نارضایتی از عملکرد او باعث شده مدیران وزارت ورزش از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم برای انتخاب مدیرعامل جدید برای استقلال را در دستور کار خود قرار بدهند. در شرایط کنونی هم شنیده‌ می‌شود مدیران وزارت ورزش مدیرعامل جدید استقلال را انتخاب کرده‌اند و حتی مراحل اداری استعلام از مراجع نظارتی انجام شده و مدیری که گفته می‌شود قبلا سابقه اداره باشگاه سایپا را در کارنامه خود داشته به‌عنوان مدیرعامل جدید آبی‌پوشان انتخاب و معرفی خواهد شد. البته این تغییرات طبق شنیده‌ها نهایتا تا یک ماه آینده نهایی خواهد شد.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

منبع: جام نیوز