کد خبر: 121421

از "سعد حریری" تا جادوگران زمین سبز

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

"سعد حریری"، مهره اصلی نقشه نا امنی در منطقه
 

پوستر سعد

پس از پایان کار داعش، نقشه جدید ائتلاف صهونیسم، آمریکا، سعودی، نا آرامی جدیدی درمنطقه است که بزرگترین قطعه پازل آن استعفای دستوری سعد حریری است. در این گزارش به پاره ای از اماره ها و تحلیل های مربوط به این نقشه پلید اشاره میکنیم. 

 

 

میهمان ناخوانده تهرانی ها و راه حلی به نام لطف الهی
 

آلودگی هوا

انگار همه عادت کرده ایم آسمان شهرمان را بدون ابر و پرنده و غبارآلود ببینیم؛ در حالی که متخصصان بارها درباره عوارض آلودگی هوا و تاثیر آن روی سلامت قلب و عروق، سیستم تنفسی، پوست و... هشدار داده اند، اما بد نیست بدانید تنفس هوای آلوده، سلامت روان مان را هم به خطر می اندازد.
 

 

پیروزی، سرنوشت محتوم استقامت پیشگان
 

پوستر مقاومت

فرقی نمیکند در کجای دنیا و در کدام دین و در کدام برهه زمانی، همیشه و همه جا ایستادگی در برابر ظالم پسندیده و چه بسا واجب بوده و هست. تعبیر از ایستادگی شاید متفاوت باشد ولی به هر حال مقاومت فصل جدایی ناپذیر فتح و ادامه بقای حکومت هاست.

 

 

جلو گیری از پس لرزه ها با کنترل شایعات
 

253235.jpg

در مواجهه با بحران هایی مانند وقوع حوادث طبیعی، وظایفی به عهده شهروندان است که مهمترین آن ها پرهیز از استماع شایعات و عدم دخالت غیر مفید در روند امداد رسانی و مدیریت بحران است.

 

 

آقای "جادوگر" روی نیمکت ذخیره ها
 

پوستر جادوگری

در برنامه نود آیتم های مختلفی راجع به جادوگری در فوتبال ایران پخش شد که در آن ها از تیم های به کار گیرنده و حتی جادوگران به کار گرفته شده گزارش هایی منتشر شد. همین مطلب ما را بر آن داشت تا جهت تنویر مطلب، دست به قلم شویم.

 

 

همه عزم ها به سمت کرمانشاه است
 

73.jpg

هنرمندان، ورزشکاران، چهره های معروف، مردم عادی، گروه های مردم نهاد، سازمان ها، بانک ها، بیمه ها و هر نهاد و ارگان دولتی و غیر دولتی ای که در کشور وجود دارد با اتحاد و همدردی با مردم حادثه دیده غرب کشور نشان دادند که مردم زلزله زده تنها نیستند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.