کد خبر: 114296

اعتراف تلخ زیدان به کمبود مهاجم در رئال

رئال مادرید پس از دو تساوی متوالی خانگی در لالیگا فردا در لیگ قهرمانان اولین بازی خود را برابر آپوئل برگزار خواهد کرد.
اتاق خبر 24

 رئال در چند هفته اخیر از ضعف گلزنی مهاجمانش رنج برده است. کریم بنزما و بیل از روزهای آرمانی خود به دور هستند تا جدایی موراتا و ماریانو بیشتر از همیشه به چشم بیاید.

زیدان در نشست خبری امروز خود در مورد شروع لیگ قهرمانان گفت:« از این اتفاق خوشحالم. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم؛ ولی از فردا همه چیز برای ما از صفر شروع خواهد شد. بسیار هیجان زده ایم و مطلع از اینکه مسیر دشواری پیش رو داریم.»

دو تساوی خانگی متوالی:« سال گذشته هم چنین اتفاقی برای ما رخ داد و باید بگویم که نگران نیستم. البته که از این دو تساوی ناراحتم؛ ولی فوتبال همین است. تغییری در برنامه های ما ایجاد نشده و همچنان به کار و تمرین ادامه می دهیم. فردا هدف ما ارائه یک بازی خوب و پیروزی است.»

انتقاد به سیستم چرخشی:« شما خبرنگاران کار خودتان را انجام می دهید و من هم به عنوان مربی، سعیم را می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. با این مجموعه بازیکنان می توان اهداف بلندی را دنبال کرد. من از داشتن این بازیکنان کاملا رضایت دارم و با احترام به تمام منتقدان باید بگویم که مثل گذشته کارم را انجام می دهم.»

ضعف در گلزنی:« واضح است که ما فصل قبل کنار مثلث بی بی سی، موراتا و ماریانو را هم در فاز حمله داشتیم و امسال فقط مایورال را داریم. شاید حرف شما درست باشد که در خط حمله با کمبود مهاجم نوک مواجهیم؛ ولی روی مایورال حساب باز کرده ام. او انگیزه های بالایی برای درخشش در رئال دارد.

من هم دوست داشتم موراتا را حفظ می کردیم؛ ولی خود او تمایل به جدایی داشت و در ادامه نتوانستیم بازیکنی جای او جذب کنیم. رونالدو، کریم، گرت بیل و مایورال را در اختیار داریم و با همین داشته ها ادامه خواهیم داد.»

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

منبع: ورزش 3

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.