کد خبر: 11333

جستجوی مجدد برای یافتن قربانیان سیل تهران

معاون آمادگی، عملیات و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: جست و جوی مجدد برای یافتن سه قربانی مفقودالاثر سیل اخیر منطقه کن و سولقان از روز یکشنبه آغاز شد.
اتاق خبر 24

غلامرضا بیداخویدی افزود: به دنبال بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری تهران، سازمان هلال احمر و فرمانداری تهران از مسیر رودخانه کن، نشست مشترکی با فرماندار تهران برگزار شد. 

وی تصریح کرد: در این نشست مقرر شد تا تمامی مسیر رودخانه بار دیگر با بهره گیری از تجهیزات مکانیزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و سازمان آتش نشانی پاکسازی و عملیات جست و جوی مجدد برای یافتن سه جوان مفقودالاثر این حادثه توسط نیروهای هلال احمر از سر گرفته شود. 

بیداخویدی گفت: در عملیات پاکسازی و جست و جوی مجدد قربانیان سیل، نیروهای عملیاتی از مناطق 5 ،9 ، 21 و 22 شهرداری تهران و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در کنار نیروهای آتش نشانی، هلال احمر و فرمانداری تهران حضور دارند.
معاون آمادگی، عملیات و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تاکید بر اینکه در این عملیات تمامی مسیر با دقت بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: قطعات درختان، شاخ و برگ ها و گل و لای موجود در حوضچه های انتظار و اطراف رودخانه جمع آوری می شود و در صورت یافتن نشانی از اجساد قربانیان، خانواده های آنان در جریان قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.