کد خبر: 111385

از آسیب شناسی سبک ازدواج تا آتش خشم سپاهیان اسلام

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

 

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

نقدی بر خطر تغییر سبک ازدواج

ssdfsdds.jpg

ازدواج یک نیاز اساسی و انسانی و اسلامی به شمار می رود و جایگاه خانواده در فرهنگ ایرانی بسیار پررنگ و مهم است. از قرن ها پیش رسم بود که خانواده دختر و پسر ، با برپا کردن یک جشن، به نوعی از ازدواج فرزندشان با فرد دیگری، خبر می دانند تا مردم بدانند که این دو زین پس زن و شوهر هستند.

 

 

بازخوانی ماجرای یک ساده اندیشی بزرگ

ronevis_1503071894393.png

تابستان سال ۱۳۲۰ در میانه جنگ جهانی دوم، نیروهای بریتانیا و شوروی وارد ایران شدند. رضاشاه پهلوی عملاً از کشور تبعید شد و محمدرضا به جای پدر بر تخت سلطنت نشست. بی اقتداری نسبی شاه جدید، به ویژه در سالهای ابتدایی، به تنش میان نیروهای سیاسی و تزلزل نهادهای قدرت دامن می‌زد.
 

 

دولت دوازدهم و برنامه ششم توسعه

پوستر رای اعتماد

هرچند فشارهایی از جانب جریان های سیاسی به ظاهر همسو با دولت برای نفوذ در بدنه اجرایی دولت وجود دارد ولی امیدواریم شعار خدمت به ایران، تحت الشعاع سهم خواهی جریان های سیاسی قرار نگیرد و هدف اصلی رئیس دولت صرفا کار برای ایران باشد.

 

 

بررسی ابعاد و پیشینه انتقام سپاه از داعش

1

اواسط مرداد ماه بود که فیلم کوتاهی از سوی تروریست ها منتشر شد که در آن یک دلیر مرد ترکه ای توسط عوامل آنها اسیر شده بود.
 

 

 

با "بهشتی" تا بهشت

پوستر شهید لاجوردی

سيداسداللَّه لاجوردی که کارنامه مبارزاتی درخشانی در ایام انقلاب داشت، پس از پيروزي انقلاب اسلامی، از طرف شهيد دكتر بهشتي به دادستانی انقلاب اسلامي منصوب گرديد و پس از آن رياست سازمان زندان‏ های كشور را عهده‏ دار شد. منافقين بارها كمر به قتل او بستند تا اينكه در اول شهريور 1377، در سن 63 سالگی در محل كار خود در بازار تهران، به دست منافقن مزدور به شهادت رسيد.

 

 

خدمتگزاری؛ وظیفه اصلی دولت اسلامی
 

پوستر هفته دولت

هفته دولت به مناسبت شهادت مظلومانه شهید رجایی و باهنر، فرصت خوبی برای بازخوانی کلام امام خمینی و مقام معظم رهبری راجع به حقیقت دولت اسلامی است.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.