کد خبر: 111202

نمایش لوکس ترین خودروهای دنیا در نمایشگاه پبل بیچ +عکس

حجم قابل توجهی از این فراری‌ها در پارکینگ محوطه نمایشگاهی پبل بیچ جمع بودند. شاید بتوان این مجموعه را گرانترین پارکینگ این منطقه نامید.
اتاق خبر 24

 به نقل از تاپ‌گیر، این مراسم در تقویم تاریخ خودرویی‌ها مانند یک جواهر درخشان است و چندان عجیب نیست که چرا قشر مرفهی از علاقه‌مندان خودرو در اواسط آگوست خود را به این گردهمایی می‌رسانند و در پبل بیچ دور هم جمع می‌شوند.

1.jpg

مجموعه‌ای از خودروهای بزرگ، عجیب و پیشرویی در این رویداد کم‌نظیر به یک دیگر فخر می‌فروشند و حضورشان بیشتر شبیه یک خودنمایی یا شرکت در یک مسابقه است. اگر ساعت 4 صبح بلند شده و به پبل بیچ سر بزنید، شاهد خودروهای کلاسیک و لوکسی خواهید بود که روی محوطه چمن در محوطه گلف در حال حرکت بوده و به نقاط مشخصی هدایت می‌شوند.

اگر فکر می‌کنید، در چنین فضای لوکس و پرتجملی در ساحل کالیفرنیا نیازی به در صف ایستادن و رزرو جا در محوطه نمایشگاه ندارید، سخت در اشتباهید. در بخش‌هایی از محوطه شرکت‌کنندگان با استقرار وسایل خود دسترسی خوب برای داشتن دیدی وسیع و مستقیم جاهای خوب را از اوایل صبح رزرو کرده‌اند.
 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

باید دقت داشته باشید که بیشتر شرکت‌کنندگان در این رویداد اتومبیل‌های قدیمی بودند. بسیاری از این خودروها قدیمی بودند و بروز مشکلات مانند خرابی یا حرارت بیش از حد در آنها کاملا طبیعی به نظر می‌رسید.
آنچه در هفته خودرویی مونتری گذشت

این کافی نیست که شما تنها صاحب یک خودروی کلاسیک باشید. اما زمانی که شما مالک یک خودروی کلاسیک با جلو پنجره مسی باشید اوضاع کمی متفاوت می‌شود تا اتومبیلتان در این جمع یکی از قابل توجه‌ترین خودروهای موجود باشد.
 

5.jpg

اما پبل بیچ تنها جای خودروهای کلاسیک نیست. مدل مفهومی Z4 بی‌ام‌و نیز در این نمایشگاه برای اولین بار معرفی شده و خوش درخشید.
 

6.jpg

همراه با Z4 شاهد مدل مفهومی مرسدس می‌باخ بدوت سقف، پاگانی زوندا و فولکس‌واگن ID BUZZ بودیم.
آنچه در هفته خودرویی مونتری گذشت

یکی از جالب‌ترین اتفاقات این رویداد گردهمایی فراری‌های دهه 70 است. حجم قابل توجهی از این فراری‌ها در پارکینگ محوطه نمایشگاهی پبل بیچ جمع بودند. شاید بتوان این مجموعه را گرانترین پارکینگ این منطقه نامید.
آنچه در هفته خودرویی مونتری گذشت

9.jpg

این کوپه کانتینتال بنتلی S1 بدون سقف که چند نوبت دست به دست چرخیده، یکی ازاموال  دیکتاتور عراق یا همان صدام حسین بوده است. پس از سقوط وی این خودرو به عنوان یک اثر تاریخی تخریب شد و پس از آن در گاراژهای این کشور پوسید.
 

7.jpg

مرسدس بنز S بارکر تورر لقب بهترین خودروی این نمایش را به دست آورد و دلیل دریافت این لقب چندان هم سخت نیست. فضای درونی و بیرونی این خودروی قدیمی هنوز هم خیره کننده به نظر می‌رسد و از زمان آغاز رویداد چشم‌ها را به خود خیره کرد. موتور سوپرشارژ 7 لیتری در زیر درب موتور غول‌پیکر و بدنه سبک از ویژگی‌های این زیبای آلمانی است.
 

8.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

منبع: عصر ایران