کد خبر: 108371

نعمتی، انصاری دوم می‌شود؟

بازیکن تازه وارد سرخپوشان در دو هفته ابتدایی لیگ برتر تنها ۵ دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرده است.
اتاق خبر 24

سال گذشته و پس از گذشت تنها چهار هفته از رقابت‌های لیگ برتر، ساسان انصاری بازیکن تازه وارد پرسپولیس به علت زمان اندکی که از سوی کادر فنی برای بازی کردن داشت، از جمع سرخپوشان جدا شد و به تیم سابق خود فولاد خوزستان بازگشت.

این جابجایی به قدری برای انصاری خوب بود که او را به یکی از بهترین بازیکنان لیگ تبدیل کرد و ستاره تیم فولاد تا آستانه آقای گلی هم پیش رفت و به تیم ملی هم رسید.

در همان زمان بود که بسیاری از منتقدان از سیاست برانکو مبنی بر بازی ندادن به نفرات ذخیره انتقاد کردند و به جدایی انصاری از پرسپولیس واکنش نشان دادند.

شاید اگر انصاری در آن زمان در جمع شاگردان برانکو باقی می‌ماند نمی‌توانست عملکرد فوق‌العاه‌ای از خود بجای بزارد، اما شکی نیست که این بازیکن ارزش بازی کردن بیش از چند دقیقه پایانی را داشت.

این روز‌ها وضعیت سیامک نعمتی خرید جدید پرسپولیس بی شباهت به فصل گذشته ساسان انصاری نیست. ستاره فصل گذشته تیم پیکان از بین پیشنهادات فراوانی که داشت در نهایت پرسپولیس را انتخاب کرد تا در فصل جدید شاگرد برانکو ایوانکویچ شود.

بی‌تردید نعمتی با توجه به درخشش در فصل گذشته، انتظار دارد در فصل جدید زمان زیادی را در ترکیب سرخپوشان به میدان برود، اما در دو هفته ابتدایی تنها ۵ دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرده است!

نعمتی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقبای سرسختی همچون وحید امیری، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان دارد. حتی اگر او هنوز شرایط حضور در ترکیب اصلی را پیدا نکرده باشد، می‌تواند به عنوان بازیکن تعویضی مدت زمان بیشتری را برای خودنمایی داشته باشد.

باید منتظر ماند و دید آیا سیامک نعمتی به سرنوشت فصل گذشته ساسان انصاری دچار میشود یا ترجیح می‌دهد در تیم جدید خود باقی بماند برای رسیدن به جمع یازده نفر اصلی بجنگد.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

منبع: میزان