کد خبر: 10768
اخبار باشگاه استقلال

انتقاد خسرو حیدری از تمرینات قلعه نویی

خسرو حیدری هافبک خوش نقش استقلال از این می گوید که او و هم تیمی هایش تمام سعی شان را برای شاد کردن هواداران انجام می دهند.
اتاق خبر 24

خسرو حیدری هافبک خوش نقش استقلال از این می گوید که او و هم تیمی هایش تمام سعی شان را برای شاد کردن هواداران انجام می دهند. خسرو حیدری در صحبت های خود می گوید : «مطمئئن باشید کاری می کنیم که ورزشگاه آزادی پر شود. هواداران دنبال فوتبال زیبا هستند. آنها برد می خواهند. ما هر دو کار را انجام دادیم. هم زیبا بازی کردیم و هم بردیم. بعد از بازی خوب در هفته اول، معلوم بود که برای برای دوم به ورزشگاه می آیند. دوست داشتند تیم جدید استقلال ومظلومی را از نزدیک ببیند. خدا را شکر بازی زیبا شد. توانستیم آنها را خوشحال به خانه شان برگردانیم. می خواهیم اینقدر خوب بازی کنیم که هوادار فوتبال زده، دوباره به ورزشگاه بیایند.» حیدری در پاسخ به این سوال که نمی توانستید در فصل های قبل هم اینطور بازی کنید، توضیح می دهد: «امسال تمرینات خیلی خوبی داشتیم که اینطور آماده شده ایم. خوب تمرین کردن واقعا مهم است. ما در تیم ملی همیشه تمرین های خوبی داشتیم. به خاطر همین می دیدید که در تیم ملی چقدر مثمر ثمر هستیم. نمونه اش همان آخرهای لیگ فصل قبل بود که دیدید نا آماده بودیم ولی به تمرین تیم ملی رفتیم و آماده شدیم. کروش می گوید باید خوب و منظم تمرین کنیم. من خودم در دو بازی تیم ملی مقابل شیلی و سوئد مثل همین بازی استقلال و ملوان بازی کردم. همین مسئله نشان می دهد تمرین کردن خیلی مهم است.» در واقع منظور او از این حرف ها آن بود که در دو فصل قبل استقلال خوب تمرین نمی کرد. خیلی از پیشکسوت های منتقد قلعه نویی هم معتقد بودند مشکل از تمرینات است ولی بازیکنان جرات نمی کنند چنین چیزی را بیان کنند.
او در پایان و درباره توقعات بالای هواداران از خودش می گوید: «فکر کنم در همه این سال هایی که در استقلال بودم جز سال آخر، در مابقی فصل ها تاثیر زیادی در حملات داشتم و به همین خاطر از من توقع زیادی داشتند. وضعیت جوری بود که من هم هر سال کلی پاس گل می دادم و جزو بهترین پاسورها می شدم. امسال هم هواداران دوست دارند بیشتر در حمله باشم و به تیم کمک کنم. خدا را شکر که در مقابل ملوان همینطور بود. مطمئنا در بازی های هم همینطوری کار می کن. دوست دارم پاس گل بدهم و حتی گل بزنم. اتفاقا در بازی ملوان هم دنبال گلزنی بودم.»

منبع: خبرآنلاین

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.