کد خبر: 104891
گزارش اتاق خبر24 از نقشه پنهان غرب؛

سعودی‌ها جایگزینی برای صهیونیست‌ها!

همه چیز درباره آل‌سعود روشن است، این رژیم قصد دارد جایگزین خوبی برای رژیم اسرائیل باشد به همین علت، ملت‌های مسلمان هدف آنها است.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

رژیم جعلی اسرائیل که با حمایت های آمریکا و انگلیس در غرب آسیا شکل گرفت، در شرایط ضعف قرار گرفت است، این رژیم از ابعاد گوناگون تحت فشار قرار دارد، انزوای این رژیم کابوسی است که خواب را از چشمان سران آن ربوده است.

جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای اسلامی تنها کشوری است که اجازه نداده موضوع فلسطین به فراموشی سپرده شود و اشغالگری صهیونیست ها از یادها برود.

مسئله فلسطین و قدس شریف همچنان مهمترین موضوع جهان اسلام است، چرا که یهودیان صهیونیست با اشغال سرزمین های مسلمانان طرح نیل تا فرات را در دستور کار خود داشتند و اکنون با شکستهای متعدد این رژیم در اجرای اهداف خود، عربستان سعودی به عنوان کشوری که با اسرائیل روابط برقرار کرده و جا پای او گذاشته است، دشمنی خصمانه تری را علیه مسلمانان و جهان اسلام آغاز کرده که شاید نمونه آن را در تاریخ اسلام نتوان یافت!

آشکارا میتوان رفتارهای آل سعود در منطقه را دید و متوجه شد که هدف این رژیم از جنگ افروزی های گسترده در منطقه غرب آسیا و خلیج فارس چیست.

دشمنی های آشکار و حتی تهدیدات سعودی ها علیه ایران، همراه با حمله نظامی به یمن و کشتار مردم مظلوم این کشور، سرکوب انقلاب مردم بحرین از سوی آل سعود و آل خلیفه، دشمنی با قطر و تهدیدات گسترده این کشور کوچک همراه با تحریم و محاصره اقتصادی دوحه،تنها بخشی از اقداماتی است که در راستای اهداف صهیونیستی برنامه ریزی میشود.

ایجاد بحران در سوریه و پرورش تروریست های وهابی تکفیری مهمترین اقدامی است که رژیم سعودی در منطقه شکل داده و هر روز به آن گسترش می دهد تا بتواند تفکر وهابیت الحادی را در میان جوامع مسلمان ترویج کند.

عربستان سعودی نه تنها برای جهان اسلام و همه مسلمانان یک خطر محسوب می شود بلکه تفکر وهابیت که اکنون در قالب تروریست های تکفیری نمود یافته ، برای جهان خطرناک است. این خطر بارها در میان دیگر جوامع غیر مسلمان تجربه شده است و طعم اقدامات تروریستی تکفیری ها را غربی ها هم چشیده اند.

با این حال گرچه حقایق درباره رژیم سعودی تا اندازه ای روشن شده اما هنوز آن مقدار آگاهی از خصلت های پلید آل سعود برای افکار عمومی جهان مکشوف نشده و نیازمند آگاه سازی بیشتر از درون این خاندان جنایتکار است.

اقدامات و رفتارهای آل سعود را که باعث بحران هایی در منطقه شده است، نمیتوان غلط دانست چرا که قرار نیست سعودی ها رفتاری هنجار و به قاعده داشته باشند. اکنون مأموریت آل سعود تخریب جهان اسلام، ایجاد جنگ و بحران در غرب آسیا و خلیج فارس، تضعیف و تخریب کشورهای اسلامی و ترویج تفکر وهابیت در کل جهان اسلام و مسموم کردن همه مسلمانان به این ویروس ویرانگر است، همه این رفتارها برای آن است که رژیم جعلی اسرائیل همچنان باقی بماند. اما این رژیم 25 سال آینده را نخواهد دید.

همه این اقدامات که اکنون با قوت و ضعف هایی در منطقه اجرا شده در راستای حمایت و تقویت رژیم جعلی اسرائیل است. صهیونیست ها از این فرصت بهره برده و به بازسازی و بهینه سازی خود در زمینه های نظامی و اقتصادی می پردازند، ضمن این که با برقراری روابط سیاسی و سپس اقتصادی با کشورهای عربی منطقه به ویژه سعودی ها جایگاه سیاسی خود را هم ارتقا می بخشند و سعی دارند تا از انزوای سیاسی خارج شوند.

عربستان سرزمین وحی است، حرمین شریفین در این کشور قرار گرفته است و سران این رژیم خود را خادم آن می دانند، همین موضوع امتیازی را برای آنها ایجاد کرده که اکنون سعودی ها در حال بهره برداری های سیاسی خود از آن هستند.

مسلمانان و سران کشورهای اسلامی به خاطر احترام و اعتقاد قلبی و مذهبی که به مدینه منوره و مکه معظمه دارند، سعی کرده اند تا با رژیم سعودی نیز روابط دوستانه ای داشته باشند، همین موضوع باعث شده است تا حکام سعودی هر آنچه که بخواهند، در جهان اسلام انجام دهند و کسی هم به آنها معترض نشود. در واقع سعودی ها بر حرمین شریفین سلطه دارند.

سعودی ها بسیار تلاش کردند تا خود را رهبر جهان اسلام نشان دهند اما با ظهور انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) آرزوی آل سعود بر باد رفت. سعودی ها اکنون در میان مردم مسلمان جهان دیگر آن جایگاه پیشین را ندارند. عصبانیت های سعودی و خشمی که علیه برخی کشورهای مسلمان از خود بروز می دهند به خاطر افول جایگاه دروغین این رژیم است.

نکته ای که حتی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای به آن اشاره کردند.« شجره خبیثه ملعونه آل‌سعود لیاقت اداره حرمین را ندارد.»

نکته ای که ایشان به آن اشاره کردند، موضوع مهمی است که باید به عنوان یک دلیل محکم با ارائه اسناد اثبات شده که موجود است، بی لیاقتی سعودی ها برای مردم مسلمان دنیا ثابت شود. آل سعود از موقعیتی که به واسطه وجود مبارک حرمین شریفین ایجاد شده سوء استفاده می کند و به جای اجرای احکام اسلام و ترویج اسلام ناب محمدی(ص) در صدد ترویج اسلام آمریکایی و انگلیسی است.

نتیجه چنین اسلامی به برقراری روابط با رژیم جعلی اسرائیل می انجامد تا جایی که اگر روابط میان سعودی ها و صهیونیست ها گسترش یابد و بیش از آنچه که اکنون وجود دارد آشکارتر شود، کشورهای مسلمان خواهند گفت خادم حرمین شریفین تن به برقراری روابط با اسرائیل داد، ما چرا خود را از این اتفاق محروم کنیم!

عربستان سعودی اگر اقدام به خریدهای تسلیحاتی بزرگ با میلیاردها دلار می کند، هدفش یکه تازی میان کشورهای مسلمان به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس است، این حکومت دیکتاتوری حتی قابلیت و ظرفیت بهره بردن از این سلاح های پیشرفته را ندارد اما با خرید آنها تنها به رجز خوانی و تبلیغات آن احتیاج دارد. او می خواهد خود را به عنوان یک نیروی نظامی قوی مطرح کند تا بتواند ژاندارمی منطقه را از آن خود سازد.

اکنون چند کشور در شورای همکاری خلیج فارس وجود دارد که از سیاست های سعودی تبعیت می کند، امارات عربی متحده، کویت، بحرین و عمان، با اختلافاتی که عربستان با قطر ایجاد کرد، دوحه از همپیمانان و کشورهای بله قربان گوی عربستان سعودی تا اکنون بیرون آمده و هنوز آینده روابط قطر با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس روشن نیست.

کشور عمان هم با سیاست های سعودی زاویه دارد و بارها در اجلس شورای همکاری خلیج فارس مخالفت خود را با تصمیم گیری های عربستان سعودی نشان داده است.

در واقع چنین تشتتی میان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، از هم پاشیدگی این شورا را نشان می دهد، ناکارآمدی شورایی که تنها در پی ایجاد اختلاف و درگیری در منطقه باشد، سرنوشتی جز این نخواهد داشت.

اختلافات در میان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس عمیق است، عمق این اختلافات باعث خواهد شد برخی دیگر از کشورهای عضو شورا مورد غضب سعودی ها قرار بگیرند، هم اکنون عمان در فهرست عربستان قرار دارد و اگر شرایط شورای همکاری خلیج فارس به همین گونه پیش برود، نوبت به عمان خواهد رسید.

اکنون باید به این نکته مهم توجه داشت که مبانی سیاسی عربستان سعودی، که بر گرفته از سیاست های آمریکایی صهیونیستی است، نه تنها برای جهان اسلام و خلیج فارس بلکه برای همه دنیا می تواند خطرناک باشد.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.