کد خبر: 10104

بررسی پرونده‌های اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها در پیست اسکی!+سند

مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم اخیرا جلسه‌ای را برای بررسی وضعیت صلاحیت علمی و پرونده‌های خاص در هتل دیزین برگزار کرد.
اتاق خبر 24

چندی پیش حدود 300 نفر از محققان همکار با مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم با ارسال نامه‌ای به خبرگزاری تسنیم از وضعیت معیشتی خود گلایه کردند.

گلایه و انتقادات عمده این محققان درباره عدم دریافت حقوق از فروردین‌ماه 94 تاکنون بود.

محسن ضرغام معاون مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در واکنش به گلایه‌های مطرح شده، اعلام کرد: مرکز جذب به طور معمول هر 6 ماه یک بار حقوق محققان همکار را پرداخت می‌کند. حقوق سال گذشته این افراد پرداخت شده و پرداخت حقوق 6 ماه اول سال جاری آنها نیز در حال اقدام است.

این مسائل در حالی مطرح می‌شود که گزارش‌های رسیده به خبرنگار خبرگزاری تسنیم حاکی از برگزاری جلسه‌ای از سوی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در یکی از هتل‌های مجلل به منظور بررسی پرونده‌های صلاحیت عمومی و توانمندی علمی ایران است.

در دعوت‌نامه‌‌هایی که از سوی وزارت علوم به اعضای مرکز جذب هیئت‌علمی ارسال شده، از آنان دعوت شده تا به همراه خانواده‌های خود طی سفری 2 روزه به هتل جهانگردی دیزین آمده و به بررسی وضعیت صلاحیت علمی و پرونده‌های خاص بپردازند.

به گزارش تسنیم، حال وزیر علوم و رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی این وزارتخانه باید پاسخ‌گو باشند که آیا نحوه برگزاری این‌گونه جلسات به تازگی در وزارت علوم مرسوم شده است؟ حدود 300 نفر از محققان همکار با مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم از وضعیت معیشتی خود گله‌مند هستند، اما چطور می‌شود چنین جلسه‌ای در هتل جهانگردی دیزین برگزار می‌شود؟

دعوت‌نامه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم برای برگزاری این جلسه را مشاهده می‌کنید:

 

مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.