چهارشنبه, 2 آبان 1397 :: Wednesday, 24 October 2018
کد خبر: 83867

«حامی» اسفند کنسرت می‌دهد

حمید حامی اوایل اسفند سال جاری بار دیگر در تالار وحدت با طرفدارانش دیدار می‌کند.
«حامی» اسفند کنسرت می‌دهد اتاق خبر 24

حامی که ماه گذشته کنسرت «یلدای حامی» را در همین سالن روی صحنه برده بود، درباره جدیدترین اجرای خود می‌گوید: «در این کنسرت قرار بود با هفت نفر برنده مسترکلاس آوازى که پارسال برگزار شد شرکت کنیم.  قرار بود در کنسرت آذر ماه این اتفاق بیفتد. برای کنسرت ٧ و ٨ اسفند ماه هم که مجوز گرفتم و قرار بود بچه‌ها مشترکا روی استیج بخوانند که هنوز قطعه موسیقى باکلامى که قرار بود ضبط کنیم آماده نبود. به هر ترتیب قرار شده که در این کنسرت روی استیج نباشند و در کنسرت بعدی روی این پروژه عملی شود. علاوه بر این قرار بود من با مهدی محمدی یک قطعه در کنسرت اسفند ماه بخوانم و به دلیل اینکه مجوز آن هنوز صادر نشده است ایشان هم برای این کنسرت روی استیج نمی‌آید. قرار است باز هم قطعاتی که مردم با آن خاطره داشته و دوستشان دارند در این کنسرت خوانده شود. همچنین قطعه جدیدی که قرار بود دو ماه پیش منتشر شود ولی با قانون جدید ارشاد منتشر نشد را در این کنسرت اجرا می کنم. حال و هوای اجرای 7 و 8 اسفند شبیه به کنسرت‌های قبلی است و شباهتی که با کنسرت‌های قبلی من دارد این است که تغییرى در ارکستر و سازبندى قطعات ایجاد نشده. تهیه کنندگان این کنسرت در شرکت «کامیاب بهاران» هم کارشان را خوب بلدند و در بهترین حالت همه چیز را مدیریت کرده‌اند. با همدگیر به تعاملاتی رسیدیم و فکر می‌کنم یک سال آینده را ما می‌توانیم کنار هم کار کنیم. با توجه به بلیت فروشی خوب  و واکنش‌های خوبی که از اجراهای قبلی گرفتم سعی کردیم همه چیز شبیه به اجرای قبلی باشد. به دلیل نتیجه خوبی که قبلا گرفتیم سعی می‌کنیم که همه اتفاقات مشابه قبل باشد.»

حامی همچنین درباره اجرای قطعات قدیمی‌تر که مردم با آنها خاطره دارند، تاکید می‌کند: «اگر بخواهیم درصد بگیریم از هر صد نفر ممکن است یکی دو نفر یا ده نفر راضی نباشند و اینکه ما در اجرا هم درمورد زمان و هم درمورد اجرای قطعات محدودیت داریم. تجربه من در کنسرت‌های قبلی می‌گوید مردم قطعاتی را می‌پسندند که با آن خاطره دارند. گاهی خواننده این کار را نمی‌کند و آلبوم جدید و قطعات جدیدش را روی استیج می‌برد که من این کار را در سال‌های اخیرم انجام داده‌ام و قطعات تازه منتشر شده را خواندم. کنسرت قبلی من هم با قطعه «زمستون» که تازه منتشر شده بود آغاز شد. من از هر آلبوم که منتشر شده بود چند قطعه اجرا کردم. مضاف بر اینکه از آلبوم «دو نیمه رویا» که نسبت به قطعات جدیدم درخواست بیشتری داشت 4 قطعه اجرا کردم. چون می‌دیدم که در کنسرت‌های قبلی از این آلبوم دو قطعه اجرا کردم و به همین دلیل دو قطعه دیگر از این آلبوم اضافه کردم. این را هم اضافه می‌کنم که اگر 51 درصد مردم از من راضی باشند یعنی من کارم را به خوبی انجام داده‌ام. اما من مطمئنم که در کنسرت آذر ماه تقریبا 90درصد مخاطبانم راضی بودند. قبلا به خاطر کاستی‌هایی که در تیم اجرایی و برگزار کنندگان کنسرت و تبلیغات وجود داشت من خیلی راضی نبودم و حتی طرفدارانم نسبت به این درصدی که گفتم بیشتر ناراضی بودند اما در کنسرت آذر بیشتر مردم راضی بودند و موزیکی که روی استیج بردم به دلیل تمرین ها و برنامه ریزی درست از همیشه تمیزتر بود و خودم هم به نسبت سال‌های قبل بهترین اجرا را داشتم. برای کنسرت اسفند هم کارهای جدیدم را می‌خوانم و می‌خواهم به آلبوم «دو نیمه رویا» بیشتر تکیه کنم تا به هر ترتیب مردم راضی باشند.»

این خواننده در انتهای صحبت های خود نیز درباه انتشار قطعات و آثار جدیدش در اواخر امسال و سال آینده می‌گوید: «حتما این اتفاق می‌افتد و تک آهنگ ها را منتشر می کنم. در سال آینده قطعات جدید من حتما بیشتر خواهد شد. من در ابتدا برای حضور در  بازار انتشار تک قطعات که هیچ بازگشت مالی‌ای نداشت، مخالف بودم اما اکنون با شناخت طرفدارانم و انرژی زیادی که برای من می‌گذارند به خصوص در کنسرت قبلی که از شهرستان هم برای اجرای من آمده بودند تصمیم گرفتم که بیشتر به موسیقی و طرفدارانم فکر کنم و حتما برای آن‌ها با انتشار تک آهنگ و آلبومم انرژی بیشتری خواهم گذاشت.»

کنسرت حمید حامی در تاریخ 7 و 8 اسفند 1395 در تهران و تالار وحدت به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی «علی حق شناس» برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن نیز آغاز شده است.

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x