يكشنبه, 27 آبان 1397 :: Sunday, 18 November 2018
کد خبر: 75257

ویژه های هفته در "اتاق خبر 24"

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
 

 

پس از رای صد در صدی سناتورها به نقض برجام

 

پوستر ترامپ

 

پس از حصول توافق هسته‌اى ایران با گروه 1+5 در 23 تیرماه سال گذشته، طرف مقابل بر اساس توافقات صورت‌گرفته موظف شد تحریم‌هاى ظالمانه و یک‌جانبه را لغو و موانع مالى و بانکى کشور را مرتفع کند اما با گذشت حدود 11 ماه از تاریخ اجراى برجام از سوى ایران، نه‌تنها طرف غربى به تعهداتش به نحو مقتضى عمل‌نکرده، بلکه شاهدیم که تعهدات داوطلبانه ایران، به اهرمى براى فشار بر جمهورى اسلامى تبدیل‌شده است.

 

 

نوشداروی سازمان ملل

 

پوستر سوریه

 

امروز که به طفیلی نیروهای مردم و ارتش عراق و سوریه مرکز خلافت خود ساخته داعش بیش از پیش تضعیف شده و دیگر چیزی از آن کر و فر داعشی باقی نمانده است به نظر میرسد نگرانی ناگهانی سازمان های بین المللی برای خاموش کردن آتش فتنه ی تروریسم یک مانور باشد تا دلسوزی و انجام وظیفه روی کاغذ.
 

 

صیانت از برجام با تمام قوا

 

fyntl.jpg

 

برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و گروه 1+5 یک قرار داد دو طرفه است. قراردادی که در آن جمهوری اسلامی ایران در ازای یک سری امتیازاتی که به درخواست طرف غربی واگذار کرد، قرار شد امتیازاتی را به دست آورد. طبیعی است که اگر یکی از طرفین از انجام تعهدات خود سرپیچی کند، طرف دیگر حق خود را زائل شده ببیند و در صدد جبران امتیازهایی که داده است براید و به نوعی قرار داد فی ما بین را نادیده بگیرد.

 

 

شصت و سومین سالگرد نبرد ضد استکباری دانشجوی ایرانی
 

پوستر 16آذر

 

با فرا رسيدن سالروز 16 آذر به عنوان يكی از مهمترين اتفاقات شكل‌ گرفته در عرصه جنبش دانشجويی ايران كه روز دانشجو ناميده می شود، تیتر یک رسانه ها به دانشجو و دانشگاه اختصاص داده میشود. در پشت پرده ی واقعه ی 16 آذر حقایقی وجود دارد که به روشنی رد پای آمریکا را نشان میدهد. 16 آذر به نوعی نه به جنایات آمریکاست.

 

 

"روش گوبلزی آقای نماینده"!؟
 

پوستر صادقی

 

یک نماینده مجلس شورای اسلامی که به قوه قضاییه اتهام بدون سند و مدرک وارد کرده بود، بار دیگر دست به کار شده و این بار انقلاب و نظام اسلامی را متهم کرده است.

 

 

نگاهی به سیره ی ترویج مرجعیت در زندگانی امام حسن عسکری علیه السلام
 

شهادت امام عسگرب

 

هشتم ربيع الاول، سالروز شهادت غم بار امام يازدهم شيعيان، امام حسن عسکری عليه السلام است. اين امام مظلوم که در عمر کوتاه خويش رنج ها و شکنجه های بسياری را تحمل کرد، پس از هشت روز مسموميت، به دست مزدوران معتمد عباسی در سال 260 هـ. ق در 28 سالگی در سامرا به شهادت رسيد و کنار مرقد پاک پدرش به خاک سپرده شد.

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x