جمعه, 27 مهر 1397 :: Friday, 19 October 2018
کد خبر: 152214

دلیل بخشیدن مهریه همسر «محمدنبی»

«فاطمه حسینی» گفت: به اتفاق همسرم به زیارت حضرت زینب (س) رفتیم و در آن‌جا مهریه ازدواج‌مان را به ایشان بخشیدم و گفتم «مهریه‌ام را بخشیدم به شرط این‌که نزد حضرت زینب (س) من را شفاعت کنید».
دلیل بخشیدن مهریه همسر «محمدنبی» اتاق خبر 24

«فاطمه حسینی» همسر شهید مدافع حرم «محمدنبی محمدی» اظهار داشت: هنگامی که برادرم «محمدعلی» در جبهه‌های مقاومت به شهادت رسید، همسرم بسیار بی‌طاقت شده بود و می‌گفت «خوش به سعادت برادر شما که در برابر حضرت زینب (س) روسفید شده است».

وی ادامه داد: «محمدعلی» و «محمدنبی» به غیر از نسبت خانوادگی که با یکدیگر داشتند، ۲ رفیق و همراه بودند و همسرم همیشه آرزو می‌کرد که به جایگاه «محمدعلی» یعنی شهادت در راه حضرت زینب (س) برسد.

همسر شهید مدافع حرم «محمدنبی محمدی» ادامه داد: طول زندگی مشترک من با «محمدنبی» سه سال و نیم شد و حاصل ازدواج‌مان یک فرزند پسر ۲ ساله است و هنگامی که همسرم به جبهه اعزام می‌شد به من سفارش می‌کرد پسرم را به گونه‌ای تربیت کن که سرباز حرم حضرت زینب (س) شود و راه دایی شهیدش را ادامه دهد.

وی ادامه داد: فرودین امسال به اتفاق «محمدنبی» به زیارت حضرت زینب (س) در سوریه مشرف شدیم و در آن‌جا «محمدنبی» از من خواست که در برابر حضرت زینب (س) برای شهادت ایشان دعا کنم و در این لحظه با تمام وجود لرزیدم و احساس کردم «محمدنبی» انتخاب شده است و همان‌جا رضایت دادم و در حرم حضرت زینب (س) مهریه ازدواج را به ایشان بخشیدم و به او گفتم: «مهریه‌ام را بخشیدم به شرط اینکه من را در محضر حضرت فاطمه و حضرت زینب (س) شفاعت کنی».

«فاطمه حسینی» ادامه داد: آخرین تماس تلفنی ما سوم مرداد امسال بود، یعنی ۲ روز قبل از شهادتش که در جواب سوالات من فقط می‌خندید. می‌گفتم علت خنده شما چیست؟ پاسخ داد «بعدا به شما می‌گویم» و اکنون نیز خوشحالم که ایشان به آرزویش رسید.

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x