يكشنبه, 29 مهر 1397 :: Sunday, 21 October 2018
کد خبر: 146304

تصاویر لو رفته از مرسدس بنز EQS الکتریکی

درهای جلو کمی بلندتر از خودروهای معمولی به نظر می‌رسند و شیشه‌ی روی درهای جلو به دو بخش تقسیم شده‌اند و طراحی جدیدی را در مجموعه طراحی‌های این شرکت رقم می‌زنند.
اتاق خبر 24

یکی از خودروهایی که در اواخر سال جاری به جهان معرفی می‌شود، یک مدل از خانواده" EQS "ها است. S همواره در خودروسازی بنز نشان لوکس بودن است و EQ از زیرمجموعه الکتریکی در کلاس‌های بنز است.

 آخرین تصاویر به نمایش درآمده از این بنز که زیر پوشش‌های سنگین قرار دارد حکایت از شباهت این خودرو به بخش استیشن یا شوتینگ بریک‌ها دارد.

اظهار نظرها در خصوص کلاس S نشان می‌دهد این خودرو از سیستم پیش‌برنده قدرتمند برخوردار است و بدون اینکه نسبت زیادی با کلاس S اصلی داشته باشد، لوکس ظاهر شده است.

درهای جلو کمی بلندتر از خودروهای معمولی به نظر می‌رسند و شیشه‌ی روی درهای جلو به دو بخش تقسیم شده‌اند و طراحی جدیدی را در مجموعه طراحی‌های این شرکت رقم می‌زنند. سقف خودرو کوتاه به نظر می‌رسد و خطوط سقفی انحنای زیادی دارد و با شیب زیاد به هم وصل شده‌اند. همین قوس و انحنا باعث شده تا شیشه جلوی خودرو بزرگتر ساخته شود. کاپوت نمای جلو نیز ساده به نظر می‌رسد و اوورهنگ‌ها ساده طراحی شده‌اند.

بنز تلاش دارد تا در سال 2021 خودرویی با چین و شکن‌های قوس‌دار و خطوط سقفی شیب‌دار ارائه دهد.

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x