دوشنبه, 30 مهر 1397 :: Monday, 22 October 2018
کد خبر: 145339

از پلاک موتور تا تهدید ترامپ

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

پوستر جمعه

 

موتورها هم هویت داشته باشند

پوستر موتور
موتور سیکلت های کار راه انداز در تهران در عین حال خساراتی با خودشان به همراه دارند که انگار پلیس راهوار مصمم تر از قبل وارد عرصه ی اصلاح امور مربوط به آن ها شده است.

 

 

وقتی برای شناخت کریمان

پوستر دهه کرامت
برکت ایران و ایرانی به وجود با برکت امام رضا علیه السلام و خواهر گرامیشان در این خاک گره خورده است. نام گذاری ایام ما بین ولادت حضرت معصومه سلام الله و امام هشتم به نام دهه کرامت فرصتی است تا بیشتر با معارف این دو وجود با کرامت مانوس شویم.

 

 

تفکیک شد...

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فرازو نشیب های زیادی را طی کرد و بیشتر از همه از باید گفت از سد اصل کوچک شدن دولت گذشت. در این گزارش به این فرازو نشیب ها و آنچه که مخالفین و موافقین لایحه تفکیک وزارت کار و رفاه اجتماعی گفته بودند اشاره خواهیم کرد.

 

 

وحدت، مقابل تهدید

پوستر تهدید
زبان تهدید سیاستمداران آمریکایی اگر تن هر دولت یا ملتی را به لرزه در بیاورد ولی در مورد ایران و ایرانی تاثیری ندارد. چه بسا به واسطه این برخوردها وحدت ملت غیور ایران برای مقابله با تهدید آمریکایی ها دو چندان شود.

 

 

ایران بعد از امام رضا علیه السلام

حضرت امام رضا (ع)
حضور امام رضا علیه السلام در ایران آثار و برکات بی نظیری به همراه داشته است. وقتی که مثل چنین ایامی سرمست از ولادت با سر سعادت این امام همام هستیم باز هم با حس غرور از اینکه وجود ایشان در خاک ایران است دم میزنیم.

 

 

پشت پرده تهدیدهای "ترامپ"

ترامپ
بده بستان ها سیاسی دنیا این روزها بیشتر در حوزه ایران و آمریکا می چرخد. تهدیدهایی که ترامپ میکند و پاسخ هایی که رئیس جمهوری کشورمان به پشتوانه نظام و مردم به وی میدهد همه و همه اتفاقات معنا داری را رقم میزند که اگر بنا به تحلیل عمیق هم نباشد با توجه به داده های ساده ای می شود نتایج بزرگ گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x