يكشنبه, 27 آبان 1397 :: Sunday, 18 November 2018
کد خبر: 142297
گوشه‌ای از جنایات همکاران رامین حسین‌پناهی:

هم‌وطنی که تروریست‌های کومله سرش را با مته سوراخ و با آهن گداخته سوزاندند!

 تروریست‌های کومله در ابتدا سر شهید «قناد» را با مته سوراخ و پشت‌سر او را با آهن گداخته سوزانده و پاهایش را قطعه‌قطعه کرده بودند.
هم‌وطنی که تروریست‌های کومله سرش را با مته سوراخ و با آهن گداخته سوزاندند! اتاق خبر 24

عناصر کومله با شلیک ۵۰ گلوله به هرکدام، این دو پاسدار ایرانی را به شهادت رساندند.  تروریست‌های کومله در ابتدا سر شهید «قناد» را با مته سوراخ و پشت‌سر او را با آهن گداخته سوزانده و پاهایش را قطعه‌قطعه کرده بودند.

در هفته‌های اخیر عناصر ضدانقلاب و معاندین با همراهی برخی مزدوران داخلی‌شان در فضای مجازی، پروژه تطهیر و مظلوم جلوه دادن، یک عنصر تروریستی به نام «رامین حسین‌پناهی» عضو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله را کلید زده‌اند.

نام «کومله» را باید مترادف با «داعش» دانست؛ گروهکی تجزیه‌طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم‌کشی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی‌ها نداشته و ندارند. اعضای این گروهک در مقطعی بویژه در دهه ۶۰ وحشیانه‌ترین جنایات را علیه مردم شمالغرب کشور مرتکب می‌شدند؛ از سربریدن تا شمع آجین کردن و سوزاندن.

نگاهی گذرا به جنایت‌ها و شرارت‌های گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله، عمق دشمنی سرکردگان و عناصر این گروهک با مردم ایران و مردم انقلابی کردستان را عیان می‌کند. در ذیل به گوشه‌ای از جنایت کومله‌ای‌ها یعنی همکاران رامین حسین‌پناهی اشاره شده است.

عناصر کومله به وحشیانه‌ترین شکل ممکن دو پاسدار را به قتل رساندند

در ۱۸ خرداد ۱۳۵۹، دو تن از پاسداران به‌ نام‌های «امیرهوشنگ قناد» و «حسینعلی گلین‌مقدم» در نوسود کرمانشاه به طرز وحشیانه‌ای توسط عناصر گروهک تروریستی کومله، به قتل  رسیدند.

جنایتکاران کومله این دو شهید را در تاریخ ۶ دی ۱۳۵۸ در مسیر کرمانشاه به پاوه به گروگان گرفته بودند. این ۲ نفر از مدت‌ها پیش از آن گروگان گروهک تروریستی دیگری موسوم به دمکرات‌ها بودند که توسط آنها به حزب کومله فروخته شده بودند.

عناصر کومله با شلیک ۵۰ گلوله به هرکدام، این دو پاسدار ایرانی را به شهادت رساندند.  تروریست‌های کومله در ابتدا سر شهید «قناد» را با مته سوراخ و پشت‌سر او را با آهن گداخته سوزانده و پاهایش را قطعه‌قطعه کرده بودند.

انتهای پیام/

منبع: میزان
انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x