يكشنبه, 1 مهر 1397 :: Sunday, 23 September 2018
کد خبر: 138740

از ماجرای تابعیت های مضاعف تا فتح خرمشهر

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

پوستر جمعه

 

 

نسخه اسلامی برای درمان توحّش صهیونیستی

 

سازمان همکاری اسلامی
دیروز در استانبول نشست سران کشورهای اسلامی به صورت اضطراری برگزار شد تا برای شکل پاسخگویی به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین چاره ای اندیشیده شود؛ ولی در این نشست مهم خبری از سران مصر، عربستان و امارات نبود.

 

 

سرِ سفره افطار، پای رسانه ی ملی

پوستر تلویزیون رمضان
با شروع ماه مبارک رمضان همه چیز رمضانی می شود. رستوران ها، فروشگاه ها، مشاغل مختلف، سفرها و به طور کلی برنامه زندگی هر مسلمان. صدا و سیما نیز از این قاعده مستثنی نیست. چند سالیست که به رمضانی شدن تلویزیون عادت کرده ایم و برنامه های ویژه ی ماه مبارک رمضان را به تماشا مینشینیم.

 

 

گذرنامه، گرین کارت و یقه دیپلمات

پوستر تابعیت
گزارش هیئت تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت حاصل یک سال تلاش این هیئت، به‌خصوص کارشناسان زبده حقوقی و امنیتی است که در قالب 33 صفحه متن گزارش، 40 صفحه پیوست به‌همراه ضمائم (کلیه مکاتبات تیم تحقیق و تفحص با دستگاه‌ها و سازمان‌ها) تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شده است و تصمیم گیری درباره مسئولین با تابعیت مضاعف وارد مرحله ی جدیدی شده است.

 

 

معدن و نقش اصلی آن در اقتصاد ایران

پوستر معدن
امروز سالگرد محاصره اقتصادی ایران بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی و همزمان آغاز هفته معادن است. به فال نیک میگیریم و به یاد می آوریم که منابع سرشاری که در کشورمان وجود دارند هر محاصره ی اقتصادی را بی اثر خواهند کرد.

 

 

واکنش ها به حرف های بی اساس وزیر تازه از راه رسیده

پوستر
پرده برداری از چهره ی واقعی آمریکا این روزها بدون هیچ هزینه و پروژه ای در حال محقق شدن است. اصل بی اعتمادی به آمریکای عهد شکن و همچنین زورگویی و خالی از منطق بودن چیزی است بیشتر از هر ویژگی دیگری میتوان آمریکا را با آن شناخت.

 

 

بذری که 36سال پیش در خرمشهر کاشته شد

پوستر خرمشهر
یکی از نقاط عطف جنگ تحمیلی، به اشغال درآمدن خرمشهر و مهمتر از آن فتح این شهر دلیر پرور است. اتفاقاتی که دست به دست هم دادند تا حماسه ی سوم خرداد را بیافریند و درس هایی که این اتفاق خاص برای ما داشتند هرگز به دست فراموشی سپرده نخواهند شد.

 

 

 

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x