دوشنبه, 19 آذر 1397 :: Monday, 10 December 2018
کد خبر: 138030
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران

پلمب ۴ قنادی متخلف/ حضور فعال گشت‌های تعزیرات در ایام سحر و افطار برای نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی

مدیر تعزیرات حکومتی  تهران با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان از پلمب ۴ قنادی متخلف و نظارت جدی بر مراکز عرضه مواد غذایی ویژه این ماه خبر داد.
پلمب ۴ قنادی متخلف/ حضور فعال گشت‌های تعزیرات در ایام سحر و افطار برای نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی اتاق خبر 24

محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از پلمب ۴ قنادی متخلف و نظارت جدی بر مراکز عرضه مواد غذایی ویژه این ماه خبر داد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و با هدف نظارت بر بازار هفته قبل با همکاری دادسرای تهران در ۱۶ منطقه تهران ۱۶ اکیپ را اعزام کردیم.

اسفنانی اظهار کرد: بازار هدف برای گشت‌های تعزیرات در ماموریت فوق بررسی عملکرد قنادی‌ها و فروشگاه‌های عرضه محصولات پروتئینی بود که از مجموعه آن‌ها حدود ۱۰۷ واحد صنفی بازرسی و نظارت شد.

وی بیان داشت: طی ماموریت گشت تعزیرات ۱۸ مورد پرونده برای قنادی‌ها و فروشگاه‌های پروتئینی تشکیل و ۴ مورد از قنادی‌ها پلمب شد، در برخی موارد نیز تذکر دادیم و دیگر مراکز مشکل خاصی نداشتند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان تاکید کرد: در طول ماه مبارک رمضان اکیپ‌های گشت تعزیرات با حضور در مراکز خاص عرضه مواد خوراکی در اوقات سحر، افطار و اوقات دیگر تخلفات را رصد خواهند کرد و برخورد لازم صورت مي گيرد.

منبع: میزان
انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x