پنجشنبه, 26 مهر 1397 :: Thursday, 18 October 2018
کد خبر: 137905

صهیونیست‌‌ها متخصص در کودک‌‌کشی+تصاویر

۷۰ سال است که صهیونیست‌ها در سایه سکوت کر کننده مجامع جهانی و حمایت رژیم غدار آمریکا در سرزمین فلسطین مشغول کشتار و جنایت و تعدی و تجاوز‌اند.
اتاق خبر 24

شهید مطهری در جمله‌ای تاریخی گفت اگر حسین‌بن‏ علی بود، می‏ گفت اگر می‏ خواهی برای من عزاداری کنی، برای من سینه و زنجیر بزنی، شعار امروز تو باید فلسطین باشد. شمر ۱۳۰۰ سال پیش مرد، شمر امروز را بشناس.

۷۰ سال است که صهیونیست‌ها در سایه سکوت کر کننده مجامع جهانی و حمایت رژیم غدار آمریکا در سرزمین فلسطین مشغول کشتار و جنایت و تعدی و تجاوز‌اند.

صهیونیست‌ها در این ۷ دهه مجموعه ای از جنایت‌ها را در حق مردم فلسطین روا داشته‌اند؛ آن‌ها برازنده زرین‌ترین مدال توحش و درندگی هستند.

در روز‌ها و هفته‌های اخیر نیز که فلسطینیان راهپیمایی‌های بازگشت برگزار می‌کنند، صهیونیست‌ها بیش از ۱۰۰ فلسطینی را شهید کرده‌اند که فقط حدود ۶۰ تن از آن‌ها مربوط به تظاهرات روز ۲۴ اردیبهشت (۱۴ می) در سالروز نکبت و انتقال سفارت آمریکا در اراضی اشغالی به قدس شریف بود.

صهیونیست‌ها در جنایت‌های روز‌های اخیرشان، ترک عادت نکرده‌اند و به رسم مالوف خود برای سیراب کردن خوی درنده شان، به تاسی از «حرمله بن کاهل اسدی» از شقی‌ترین اشقیاء، کودک کشی کرده‌اند.

روز گذشته «لیلی انورالغندور» نوزاد ۸ ماهه فلسطینی به دست صهیونیست‌ها به شهادت رسید. «اشرف‌القدره» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در همین رابطه اعلام کرد صهیونیست‌های متجاوز در جریان تظاهرات روز دوشنبه سالروز نکبت در شرق غزه با پرتاب گاز‌های اشک‌آور این کودک هشت ماهه فلسطینی را به شهادت رسانده‌اند.

کودک کشی صهیونیست ها

صهیونیست‌ها پیشتر نیز نشان داده بودند که در کودک‌کشی تبحری شگرف دارند؛ در مرداد ۹۴ خبری بهت‌آور بر روی تلکس‌های خبری سراسر دنیا قرار گرفت؛ آن خبر حکایت از آن داشت که شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیستی با حمایت ارتش این رژیم متجاوز به منزل خانواده‌ای در شهرک «دوما» واقع در جنوب شرق «نابلس» حمله کردند و در جریان این یورش وحشیانه، نوزاد شیرخواره‌ای را به آتش کشیدند.

این نوزاد «علی‌سعد دواشبه» نام داشت؛ اقدام شنیع و سبعانه صهیونیست‌ها در به آتش کشیدن این کودک شیرخواره موجی از واکنش‌ها را در میان همه آزادیخواهان جهان برانگیخت؛ تا آنجا که حتی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جلاد صهیونیست‌ها نیز مجبور به واکنش منافقانه در قبال این توحش شد.

کودک کشی صهیونیست ها

 

در آذرماه سال ۹۶ نیز صهیونیست‌ها یک نوزاد فلسطینی دیگر به نام «عماد اشکیان» را به شهادت رساندند. اشکیان هنگام شهادت تنها ۶ ماه سن داشت و در نتیجه تجاوز جنگنده‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسید.

 

کودک کشی صهیونیست ها
انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x