دوشنبه, 28 آبان 1397 :: Monday, 19 November 2018
کد خبر: 135264
گزارش اتاق خبر 24 از دیدار ولیعهد سعودی با مریم رجوی

سرنوشتی بدتر از صدام در انتظار بن سلمان

اگر خبر انتقال منافقین به عربستان سعودی منتشر شد، نیازی به شگفت زدگی نیست، چرا که آبشخور منافقین غیر از دشمنان ایران اسلامی نیست.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

منافقین که در جنگ صدام علیه جمهوری اسلامی ایران دوشادوش او ایستادند و به جنگ با کشور خود پرداختند، در عملیات فروغ جاویدان که با عملیات مرصاد خاموش شد، سعی داشتند تهران را سه روزه فتح کنند و جمهوری اسلامی را سرنگون سازند.

اما ماجرایی که از سوی خداوند رقم زده شده است، همه معادلات دشمنان را به هم زد، صدام به دست حامی اصلی خودش سرنگون و اعدام شد، حکومتی که قرار بود پس از صدام در عراق حاکم شود، تبدیل به یکی از کشورهای نزدیک و دوست در غرب آسیا با ایران شد و منافقین از عراق بیرون رانده شدند.

اما فرانسه که همواره حامی گروه تروریستی منافقین بوده است، بار دیگر آنها را به آغوش خود کشید. سرکردگان این گروه تروریستی همیشه در فرانسه نزد دولت های این کشور جایگاه داشتند و به فعالیت های ضد ایرانی خود ادامه داده و میدهند.

فرانسه در مقاطع گوناگون اجازه برگزاری میتینگ هایی را به منافقین در پاریس داده است، در این میتینگ های ضد ایرانی برخی شاهزادگان سعودی نیز حضور داشتند.

دیدار شاهزادگان سعودی با گروهک تروریستی منافقین که چند سال پیش در پاریس انجام شد، اکنون تبدیل به یک دیدار رسمی و با معنای ویژه شده است.

بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در سفری دوره ای ابتدا به آمریکا رفت و با مقامات کنونی و پیشین این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار بن سلمان به حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه انجامید، ولیعهد عربستان سعودی باج های لازم را به ارباب خود پرداخت کرد.

ولیعهد سعودی پس از پایان سفر به آمریکا به فرانسه رفت. کشوری که در حمله به سوریه در کنار آمریکا قرار گرفت.

 

محمد بن سلمان

 

بن سلمان اسفند ماه سال گذشته به انگلیس رفته و با ملکه و نخست وزیر این کشور دیدار و گفت وگو کرده و به توافقات لازم در باره بحران غرب آسیا و نوع برخورد با ایران رسیده بودند.

اما بن سلمان در سفر به فرانسه با فردی دیدار کرد که جنایات او علیه مردم ایران بر کسی پوشیده نیست.

چند سالی است که از مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین خبری نیست، برخی از احتمال مرگ او خبر می دهند و حتی احتمال یک تسویه حساب درون گروهی را می دهند که باعث کشته شدن مسعود رجوی شده است.

سازمان منافقین نیز درباره مفقود شدن سرکرده سابق منافقین هیچ خبری منتشر نمی کند.

در هر حال مرده یا زنده مسعود رجوی تفاوتی در سرنوشت و عاقبت این جنایتکار ندارد. اکنون همسر او مریم رجوی سرکرده منافقین است و در سفر بن سلمان به پاریس با او دیدار و گفت وگو کرده است.

آنها در این دیدار از نوع تعامل و همکاری دو طرف علیه ایران سخن گفتند. در این دیدار سرکرده منافقین و ولیعهد سعودی بر اشتراکات ضد جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.

بر اساس اطلاعات دریافتی از این دیدار، دو طرف برای همکاری مشترک علیه جمهورری اسلامی ایران ابراز علاقه کرده اند.

مریم رجوی و بن سلمان درباره سفر سرکرده گروهک تروریستی منافقین به عربستان نیز گفت وگوهایی انجام داده اند، به همین خاطر احتمال می رود در فاز بعدی سناریوها علیه جمهوری اسلامی ایران، نیروهای گروهک منافقین به عربستان سعودی انتقال داده شوند.

چنین اتفاقی سال ها پیش درابتدای انقلاب و همزمان با آغاز جنگ عراق علیه ایران افتاد و همه منافقین به عراق رفتند تا با رژیم صدام علیه جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند.

صدام به منافقین پایگاهی را داده بود و همه نیروهای آنها در پادگان اشرف حضور داشتند.

منافقین از تجهیزات نظامی کامل اهدایی صدام برخوردار بودند، آنها در عملیاتهای گوناگون با بهره گیری از عوامل داخلی خود اطلاعات محرمانه جنگ را به دست آورده و در اختیار رژیم صدام قرار می دادند.

راهی که بن سلمان می خواهد آغاز کند، سال ها پیش صدام رفت و سرنوشت شومی هم پیدا کرد. منافقین هم نتوانستند برای او کاری انجام دهند. آنها نیز از عراق رانده شدند و اکنون بن سلمان راه سقوط را طی می کند.

در دشمنی آل سعود با جمهوری اسلامی ایران تردیدی نیست، همانطور که بر دشمنی رژیم اسرائیل شکی وجود ندارد، اما فراتر از خام اندیشی آل سعود است که تصور می کند با وجود منافقین وهمکاری با آنها علیه جمهوری اسلامی ایران می تواند پیروز شود، که اگر چنین اتفاقی باید می افتاد در زمان صدام و کمک های میلیاردی خاندان بن سلمان در زمان جنگ علیه ایران بود.

لاشخورهای سعودی و منافقین میهمانی برپا کردند تا از دل آن باز اتحاد میان دشمنان ایران اسلامی را جشن بگیرند.

اما خوب است حکام سعودی به ویژه بن سلمان که اکنون افسار حکومت را در عربستان سعودی در دست دارد، اندکی تاریخ بخواند، بخواند که چه بر سر صدام آمد. سرنوشتی بدتر از صدام در انتظارت است بن سلمان!

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x