چهارشنبه, 4 مهر 1397 :: Wednesday, 26 September 2018
کد خبر: 132987

کتاب"100 راز برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده"اثر دیوید نیون، مریم تقدیسی

کتاب 100 راز برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده،جدیدترین و مهم‌ترین یافته‌ها در زمینه روابط زناشویی را جمع‌آوری  کرد‌ه‌اند یا در تدارک آغاز زندگی مشترک هستند،بیان می‌کند.
اتاق خبر 24

دیوید نیون در کتاب 100 راز برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده،جدیدترین و مهم‌ترین یافته‌ها در زمینه روابط زناشویی را جمع‌آوری کرده و به زبان ساده برای کسانی که ازدواج کرد‌ه‌اند یا در تدارک آغاز زندگی مشترک هستند، بیان می‌کند.

توصیه‌های کتاب 100 راز برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده (100simple secrets of great relationships) برای اولین بار تحقیقات محققانی را ارائه کرده است، تا بفهمیم افرادی که از زندگی مشترک خود رضایت دارند چه کارهایی را متفاوت‌ از دیگران انجام می‌دهند.

 کتاب  100 راز برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده

ازجمله نکاتی که در کتاب 100 راز برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده به آن‌ها اشاره ‌شده است عبارت‌اند از:

- محاسبه‌ی عشق دشوار و سخت است، محققان ثابت کرده‌اند که سن، تحصیلات، مذهب و درآمد همسر هیچ ارتباطی با رضایت از رابطه‌ی زناشویی ندارند.
- تلاش و کوشش برای برنده شدن در زندگی زناشویی به ضررهای بزرگ‌تری منجر می‌شود، افرادی که با همسرشان حس رقابت دارند 37 درصد کمتر از رابطه‌ی خود احساس رضایت می‌کنند.
- گذشته همسرتان در گذشته است و هیچ ارتباطی به اکنون ندارد. گزارشات بیش از 40 درصد از مردم نشان‌دهنده‌ی این است که یکی از دلایل عمده‌ی اختلاف در رابطه زناشویی‌شان حسادت به روابط گذشته‌ی همسرشان بوده است.

دیوید نیون (David Niven) هنرپیشه و مولف اهل بریتانیا بود. کتاب‌های وی به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شده است. وی توانسته در سرتاسر دنیا میلیون‌ها نفر را به داشتن زندگی شاد ترغیب کند و آن‌ها را در کسب قدرت مواجهه با دشواری‌ها توانمند سازد. دیوید نیون پیام‌آور حل مسائل زندگی است. عمده کتاب‌ها و پژوهش‌های نیون بر مسائلی چون رهایی بخشی زندگی، روابط بین فردی، شخصیت و مدیریت زندگی استوار است.

نویسنده: دیوید نیون

مترجم: مریم تقدیسی

موضوع: رابطه‌ی زناشویی

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x