چهارشنبه, 23 آبان 1397 :: Wednesday, 14 November 2018
کد خبر: 130460

گفت و گوی انتقادی علی مؤذنی و پدرام پاك آيين، امشب در چشم شب روشن

ویژگی های رمان انقلاب اسلامی در مقایسه با انقلاب فرانسه و گفتمان های پدید آونده ادبیات انقلاب ، رمان معیار انقلاب اسلامی و همچنین نقد رمان « ارتباط ایرانی» اثر علی مؤذنی از موضوعات گفت و گوی انتقادی امشب پاك آیین و مؤذنی خواهد بود.
گفت و گوی انتقادی علی مؤذنی و پدرام پاك آيين، امشب در چشم شب روشن اتاق خبر 24

پدرام پاك آیین، محقق ادبی و علی مؤذنی ، داستان نویس، امشب در برنامه «چشم شب روشن » شبكه چهار با یكدیگر درباره ادبیات انقلاب به گفت و گو می نشینند.

ویژگی های رمان انقلاب اسلامی در مقایسه با انقلاب فرانسه و انقلاب اكتبر روسیه، گفتمان های پدید آونده ادبیات انقلاب ، رمان معیار انقلاب اسلامی و همچنین نقد و تحلیل رمان « ارتباط ایرانی» اثر علی مؤذنی از موضوعات گفت و گوی انتقادی امشب پاك آیین و مؤذنی خواهد بود.

پدرام پاك آیین، شاعر و نظریه پرداز ادبی ، مؤلف آثاری چون « سفرنامه بوی گل » مؤسس خبرگزاری كتاب ایران( ایبنا) و مدیر مسؤول نشریه « كتاب هفته » و از مدیران انجمن قلم ایران بوده است.

همچنین علی مؤذنی، داستان نویس ، نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویس حرفه ای است كه آثار گوناگونی از جمله «كلاهی از گیسوی من»، «كشتی به روایت طوفان» ، «ملاقات در شب آفتابی» و «خوش نشین» را پدیدآورده است.

در این برنامه اما علاوه بر بحث در كلیات ادبیات و رمان انقلاب اسلامی، رمان « ارتباط ایرانی» اثر علی مؤذنی كه درونمایه ای با مضمون انقلاب اسلامی دارد، در حضور وی نقد و تحلیل می شود. این برنامه ، امشب، ساعت ٢٣ و ٤٥ دقیقه با اجرای محمد صالح علا از شبكه چهار سیما پخش خواهد شد.

منبع: میزان
انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x