دوشنبه, 28 آبان 1397 :: Monday, 19 November 2018
کد خبر: 130428
یادداشت

تئوری ناآشنا!

هنر منحصر بفردی است که جماعتی بدون اطلاع از ابعاد یک پرونده قضایی و ماوقع یک رخداد به صراحت نظر می دهند و حکم صادر می کنند.
تئوری ناآشنا! اتاق خبر 24

حسام الدین برومند در کانال تلگرامی خود نوشت: هنر منحصر بفردی است که جماعتی بدون اطلاع از ابعاد یک پرونده قضایی و ماوقع یک رخداد به صراحت نظر می دهند، حکم صادر می کنند و حتی بعضا از خود تئوری و دکترین تولید می نمایند!    

در سابقه و کارنامه آنها مواردی هست که نشان می دهد یکی از این جماعت، فلان مفسد اقتصادی را که بعدها حکم اعدامش طبق قانون اجرا شد را نخبه و کارآفرین لقب داد. دیگری فلان دانه درشت را مظلوم و خدوم مردم جا زد. آن یکی فلان گیرنده حقوق نجومی را ذخیره نظام معرفی کرد.

ازسوی دیگر؛ در امتداد این هنرنمایی ها، برخی هم تلاش کردند فلان مجرم امنیتی و بهمان جاسوس را خبرنگار و روزنامه نگار یا فعال سیاسی و مدنی به افکار عمومی قالب کنند و این داستان گویا ادامه دارد.  

و این بار در مورد پرونده کاووس سیدامامی، برخی پیش از معلوم شدن تحقیقات اولیه، این تئوری ناآشنا را پیش کشیده اند که:" نه جامعه شناسان دین خودکشی می کنند نه حامیان حیات وحش". اکنون بهتر است سخنان دیروز دادستان تهران درباره جزئیات تکان دهنده دستگیری یک شبکه جاسوسی از همکاری با سیا و موساد به دقت خوانده شود، مخصوصا آنجایی که رصد وجاسوسی از پایگاه های موشکی در پوشش فعالیت های زیست محیطی صورت می گرفته است. آیا اینها فعال محیط زیست بوده اند؟!

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x