دوشنبه, 28 آبان 1397 :: Monday, 19 November 2018
کد خبر: 127839
معرفی کتاب

کتاب "هفت عادت خانواده‌های موفق"

کتاب" هفت عادت خانواده‌های موفق"دستورالعمل‌های بی‌نظیری دربارة برقراری ارتباط با تمام افرادی که در کنار ما هستند و به نحوی با ما زندگی می‌کنند، به ما معرفی می‌کند.
اتاق خبر 24

"هفت عادت خانواده‌های موفق" که زمان زیادی منتظر انتشار آن بوده‌اید، درس‌های گرانبهایی برای خلق و استمرار فرهنگ قدرتمند خانواده در این جهان آشفته ارائه می‌دهد. استفن آر. کاوی بیش از هر چیز نگران خانواده است و فکر می‌کند شما هم این‌گونه باشید.

کاربرد هفت عادت در خانواده کاملاً طبیعی و شایسته‌ی هر خانواده‌ای است. در واقع این عادات در خانواده آموزش داده می‌شوند. اگر داستان‌های خانواده‌هایی که این هفت عادت را به کار برده و به نتایج شگفت‌انگیزی رسیده‌اند، ملاحظه کنید، این را به خوبی احساس خواهید کرد.

هفت عادت خانواده‌های موفق

هر خانواده‌ای موقعیت متفاوت و منحصربه‌فردی دارد. ولی همه‌ی خانواده‌ها از جهاتی به هم شبیه هستند. من حدس می‌زنم که ما با مشکلات روزمره‌ی مشابهی درگیریم.

من معتقدم که خانواده سنگ‌بنای جامعه است و مهم‌ترین مراحل تکامل انسان در آن صورت می‌گیرد و معتقدم که ما مهم‌ترین کارهای‌مان را در خانه انجام می‌دهیم. خانم باربارا بوش این نکته را برای دانشجویان کالج ولزلی این‌گونه شرح داده است: «به همان‌اندازه که تعهدات شما به عنوان دکتر، حقوقدان و مدیر شرکت مهم است، فرامش نکنید که قبل از هر چیز شما انسان هستید و به یاد داشته باشید که پیوندهای انسانی با همسر، بچه‌ها و دوستان، مهم‌ترین سرمایه‌گذاری شما خواهد بود.

نويسنده: استیون‌آر. کاوی

مترجم: ندا شادنظر
موضوع:راه و رسم زندگی،موفقیت - جنبه‌های روانشناسی،خلق و خو،خانواده - جنبه‌های روانشناسی

منبع: کتابراه

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x