دوشنبه, 30 مهر 1397 :: Monday, 22 October 2018
کد خبر: 126933

خنجری مديرکل حراست سازمان هواپيمایی کشوری شد

رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در حکمي مهدي خنجري را به سمت مديرکل حراست اين سازمان منصوب کرد.
خنجری مديرکل حراست سازمان هواپيمایی کشوری شد اتاق خبر 24

علي عابدزاده در مراسم توديع و معارفه مديركل حراست سازمان هواپيمايي كشوري به جايگاه رفيع سازمان در بخش حاكميتي و نظارتي اشاره كرد و گفت: پيش از اين برخي قوانين و مقررات كه مي توانست صنعت حمل ونقل هوايي را متحول كند به جهت بعضي از مشكلات اجرايي نشد اما در چندسال گذشته با همت كارشناسان و متخصصان صنعت و با حمايت دولت و مجلس توانستيم قدم هاي موثري برداشته و حركت رو به ركود صنعت را در مسير توسعه قرار دهيم.

وي گفت: حمل و نقل هوايي يك زنجيره بهم پيوسته اي است كه انتظار مي رود قضاوت ها، تعابير و تفاسير نوع فعاليت ها، به لحاظ كمي و كيفي در چارچوب شرح وظايف دستگاهها معني و عملياتي شود در اين صورت مي توان با نگاه ملي، صنعت را در جهت شان و مرتبه مردم و هرچه بيشتر اقتصادي تر شدن بخش هاي مختلف آن به پيش برد.

عابدزاده ادامه داد: توانايي در بخش هاي مختلف صنعت وجود دارد آنچه مهم است مديريت و كاربردي كردن توانايي هاي بالقوه آنهاست كه اگر دلسوزان صنعت اراده كننده مي توان به اهداف و چشم اندازها دست يافت.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري از زحمات فيروزي پور سرپرست سابق حراست سازمان قدرداني و براي توفيقات مديركل جديد آرزوي موفقيت كرد.

در اين جلسه همچنين جابر انصاري رئيس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازي نيز، تلاش مستمر براي همكاري و مشاركت با مديران سازمان در جهت ارتقا سطح ايمني، رعايت دقيق استانداردهاي بين المللي، اهتمام و برقراري و ارتقاء امنيت داده ها، به روز رساني ابزارها و فناوري هاي نوين جهت تسهيل و بهبود فرايندهاي نظارتي و امنيتي با رعايت ضوابط و مقررات را از جمله محورهاي مهم فعاليت هاي آتي مجموعه حراست اين سازمان برشمرد.

گفتني است در اين مراسم جمعي از مقامات قضايي، انتظامي و امنيتي حضور داشتند.

 

منبع : روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x