سه شنبه, 1 آبان 1397 :: Tuesday, 23 October 2018
کد خبر: 125486

از قیمت تخم مرغ تا پیش بینی زلزله 6ریشتری در تهران

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
از قیمت تخم مرغ تا پیش بینی زلزله 6ریشتری در تهران به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24
نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
 
 
 
 
پوستر قطعنامه

آمریکایی که تا دیروز تمام قدرتش به خدمت گرفتن سایر کشورها بود با لابی ثروت و قدرت، و بسیاری از برنامه هایش را با کنش های نیابتی پیش میبرد، اینبار مانند تشتی که از آب بیرون آورده باشند میان تهی ماند. انگار حساب همه جا را کرده بود مگر روند اصلاح تدریجی رفتار حکومت ها به سمت استقلال و فرار از دست نشاندگی.

 
 
 
 

امروز سالگرد تاسیس وحشتناک ترین گروه تروریستی نژادپرستانه در آمریکاست که تا به امروز حیات خود را حفظ کرده است. در این گزارش به نسبت بین این گروه و رئیس جمهور آمریکا خواهیم پرداخت.

 

 
 

بر اساس گزارش‌ها، میانگین جهانی سرعت اینترنت موبایل تا سال 2021 از مرز 20 مگابایت فراتر خواهد رفت.

 

 
 
همواره بر سر اینکه آیا ایران در خشکسالی به سر میبرد و یا یک بحران این چنینی را در روبروی خودش دارد یا نه بحث های زیادی صورت گرفته است. در این گزارش سعی کرده ایم با ارائه آمار، منطقی ترین پاسخ را به سوال بالا بدهیم.
 
 
 
طبق قوانین و برنامه های بلند مدت، دولت نه تنها اختیار دارد بلکه موظف است در مسیر توسعه کشور اجناس و کالاهایی را گران کند. اما گرانی بی دلیل و قطره چکانی که مردم را نگران کند و ندانند دلیل این گرانی ها چیست مشکل ساز خواهد شد. فکر این موضوع که کار از دست دولت خارج شده است و توانایی کنترل قیمت ها را ندارد ضربه های فراوانی به اقتصاد وارد می کند.
 
 
 
پیش بینی زلزله مخصوصا بعد از زلزله کرمانشاه و تهران، بازار داغی میان کاربران فضای مجازی پیدا کرده است. به حدی که برخی اوقات اخباری از این قبیل موجب ناآرامی و استرس میان مردم شده است. به همین مناسبت اتاق خبر 24 یک مصاحبه اختصاصی با شخصی که پیش بینی های نسبتا درستی را راجع به وقوع زلزله در ایران کرده تدارک دیده است تا از زبان ایشان میزان علمی یا غیر علمی بودن این مورد خاص را مورد ارزیابی قرار دهیم.
انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x