دوشنبه, 30 مهر 1397 :: Monday, 22 October 2018
کد خبر: 122890

ضعیف‌ترین تیم در جام جهانی کدام است؟

 قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شب گذشته برگزار شد و ایران با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه شد.
اتاق خبر 24

 مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه شب گذشته برگزار شد و ایران با تیم های اسپانیا ،پرتغال و مراکش همگروه شد.

این گروه از سوی کارشناسان جهان به عنوان یکی از سخت ترین گروه ها معرفی شده است و شاید بتوان گفت بدترین قرعه نصیب تیم های این گروه شد.

تیم های فوتبال اسپانیا و پرتغال شاید به این گروه به شکل دیگری نگاه می کنند و در بررسی اولیه این دو تیم شانس اول صعود به دور بعد خواهند بود.

اما در مورد 2 تیم ایران و مراکش شرایط متفاوت است چرا که هر دو تیم با یک آمار بسیار خوب در دور انتخابی به مرحله نهایی رسیدند و شانس هر دو تیم برای صعود از این گروه محفوظ است.

ایران و مراکش بدون باخت پای به روسیه گذاشتند و این یعنی هیچکدام نمی توانند لقب ضعیف ترین تیم گروه را قبول کنند اما در دو کشور شرایط هواداران متفاوت با دیدگاه های فنی است.

کارشناسان ایرانی و هواداران فوتبال به فاصله چند ساعت از قرعه کشی از تیم مراکش یک غول ساختند در حالیکه برخی شاید بازیکنان این تیم را هم نمی شناسند.

از سوی دیگر در مراکش نیز ایران را قویتر از آنچه که ما تصور می کنیم می دانند و به نوعی تیم کشورشان را در زمره ضعیف ترین تیم های گروه می دانند.

دیدگاه دیگری در این باره وجود دارد که هیچ تیمی در جام جهانی ضعیف نیست و بزرگترین تئوریسین های فوتبال نیز می دانند که پرتغال و اسپانیا هم از گزند تیم هایی مثل ایران و مراکش در امان نیستند و شاید در این گروه ایران در صورت پیروزی در روز اول مسابقات گروهی جام جهانی 2018 روسیه بتواند شگفتی ساز جام شود، همانطور که در جام جهانی 2014 برزیل، آرژانتین را جان به لب کرد، پس ایران را ضعیف ترین تیم گروه نخوانیم.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x