دوشنبه, 21 آبان 1397 :: Monday, 12 November 2018
کد خبر: 122633

برند گمنام و تازه کار چینی در نمایشگاه تهران +عکس

شرکت سیف خودرو که با برند خوشنام و مطمئن سوبارو تجربه‌ای ناکام در بازار ایران را به نمایش گذاشته بود، اکنون با برند چینی "بیسو" و "هائوتای" در نمایشگاه تهران حضور یافته و خواهان تصاحب سهمی از بازار خودروهای کشور است.  
اتاق خبر 24

 شرکت سیف خودرو که با برند خوشنام و مطمئن سوبارو تجربه‌ای ناکام در بازار ایران را به نمایش گذاشته بود، اکنون با برند چینی "بیسو" و "هائوتای" در نمایشگاه تهران حضور یافته و خواهان تصاحب سهمی از بازار خودروهای بنزینی و الکتریکی کشور است.
خودروهای به نمایش درآمده طیف نسبتا کاملی از سگمنت‌های مختلف خودرویی را شامل می‌شوند و سیف خودرو کار بازاریابی را از همین نمایشگاه آغاز کرده است اما گمان می‌رود که برای گام نخست شانس حضور مدل شاسی‌بلند بیسو T5 از باقی خودروها بیشتر است.
بدون شک سیف خودرو با توجه به تجربه گذشته باید خیال خریداران را از بابت خدمات پس از فروش راحت کند، خصوصاً که این برندهای چینی گمنام بوده و در مقایسه با برند پرافتخار سوبارو نیاز بیشتر به شناساندن آن وجود دارد. نکته‌ای که قابل تامل است این‌که برند هائوتای خودروهای الکتریکی خود را به سیف خودرو سپرده و مدل‌های بنزینی را از طریق ریگان خودرو عرضه خواهد کرد!

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x