يكشنبه, 29 مهر 1397 :: Sunday, 21 October 2018
کد خبر: 121050

جمشید زنش را در خانه به زنجیر کشیده بود / فریادهای مادرم همیشه در گوشم می پیچد

مرد شگنجه گر که همسرش را مقابل چشمان دختر و پسرش به طرز فجیعی کشته بود بار دیگر در دادگاه حاضر شد و گفت مرگ یا زندگی برایش تفاوتی ندارد.
اتاق خبر 24

جمشید 50 ساله نیمه شب پنجم شهریور 89 همسر 47 ساله اش به‌نام معصومه را پس از ساعت‌ها شکنجه و بستن دست و پای او با زنجیر، کشت و دختر و پسر نوجوانش را به مسافرت اجباری فرستاد تا راز این جنایت فاش نشود. سه ماه بعد، دختر این مرد که از شکنجه‌های او خسته شده بود از خانه گریخت و به اداره آگاهی رفت و از پدر شکنجه‌گر شکایت کرد. با شکایت این دختر و کشف فیلم 100 ساعته شکنجه معصومه به دست شوهرش، راز این جنایت فاش و بقایای جنازه زن میانسال در جنگل‌های شمال کشور پیدا شد.

جمشید در حالی در شعبه 113 دادگاه کیفریسابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاد که دختر و پسر جوانش با گذاشتن دو شرط از خونخواهی گذشتند.

در آن جلسه پسر قربانی گفت: آخرین بار وقتی پدرم بی رحمانه مادرم را کتک می زد، از صدای فریاد های او به طبقه بالا رفتم و مادرم را دیدم که دست و پایش با زنجیر بسته شده بود. پدرم یک چنگک را به شکم او فرو کرده بود و مادرم به سختی نفس می کشید. همان موقع احساس کردم مادرم در حال مرگ است، اما فردا صبح پدرم من و خواهرم را به سفر فرستاد و وقتی برگشتیم به ما گفت مادرم از خانه فرار کرده و ما را برای همیشه ترک کرده است.

وی ادامه داد: پدرم به خاطر مصرف شیشه به یک شیطان تبدیل شده بود. به همین من و خواهرم راضی به مرگ او نیستیم . اما با این شرط که دیگر به سراغ ما نیاید و خاطرات تلخ را برایمان زنده نکند و خانه ای را که دارد به نام ما سند بزند تا بتوانیم سرپناهی برای خودمان داشته باشیم از قصاص صرف نظر می کنیم.

سپس متهم به دفاع پرداخت و گفت: من به رابطه زنم با مردان غریبه مشکوک بودم.به همین خاطر ماه‌ها دست و پای زنم را با زنجیر می بستم و او را در خانه حبس می کردم تا به رابطه پنهانی اش اعتراف کند اما او واقعیت را نمی گفت. او را کتک می زدم و از اعترافاتش فیلم تهیه می کردم تا بعدها بتوانم از اعترافات او در دادگاه استفاده کنم. آخرین باربه زنم گفتم هر طور شده باید حقیقت را بگوید اما سکوت کرد. من هم چند سیلی به صورتش زدم که بیهوش شد.سپس از برادرم خواستم تا دختر و پسرم را برای سفر به پلور ببرد چون نمی خواستم آنها شاهد حمل جنازه باشند.

وی گفت: جنازه را شبانه را داخل صندوق عقب ماشینم گذاشتم و به جنگل های عباس آباد که زنم عاشق آنجا بود بردم و در یک دره رها کردم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به اعلام گذشت پسر و دختر قربانی جمشید را به زندان محکوم کرد.

منبع: رکنا

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x